sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Maduro: "Atlético zawsze jest trudnym rywalem"

Szymon Witt, 10.02.2011; 19:56

Konferencja prasowa Holendra

Hedwiges Maduro wrócił już ze zgrupowania reprezentacji Holandii i przygotowuje się wraz z resztą zespołu do szlagierowego starcia z Atlético Madryt. Pomocnik „Nietoperzy” podczas konferencji prasowej zaznaczył, że sobotnie starcie będzie bardzo trudne, pomimo słabszej formy Los Colchorenos.

Maduro został powołany przez Berta van Marwijka na towarzyskie spotkanie z Austrią, niestety nabawił się choroby, która uniemożliwiła mu występ w kadrze. Hedwiges bardzo żałuje, że nie mógł wybiec na boisko, ponieważ – jak podkreślił – „gra dla swojego kraju jest marzeniem”. „Lekko trenuję, jutro będzie lepiej” – Maduro rozwiał wątpliwości co do swojej dyspozycji.

Holender odniósł się także do ciągłych roszad, jakie w systemie gry przeprowadza ostatnio Unai Emery: „Zespół może grać różnymi systemami. Ustawienie z rombem w środku, bez skrzydłowych sprawia, że mamy więcej zawodników w środku pola i większe posiadanie piłki”.

Hedwiges wypowiedział się na temat najbliższego spotkania na Estadio Vicente Calderon: „Atlético zawsze jest dobrym zespołem. Jest niebezpiecznym i wymagającym przeciwnikiem. To mecz, w którym musimy pokazać naszą jakość i zwyciężyć”.

Zapytany, co jest dla niego ważniejsze – wynik czy dobry styl gry – odpowiedział: „Najważniejsze to wygrać, ale także zaprezentować dobry futbol. Tak więc Atlético jest dla nas świetnym testem, aby zagrać dobrze i odnieść zwycięstwo”.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Jarunio11.02.2011; 12:33
Jaruniojak dla mnie to wpierdel na Calderon gdyz beda zyli juz wtorkowym meczem, ale obym sie mylil!
2. mucha002911.02.2011; 12:58
mucha0029A ja tam liczę na QSF. Może po znajomości załatwi nam jakiś 1 pkt w tym meczu :D
3. soopi11.02.2011; 13:27
soopiDobrze byłoby wygrać przed meczem z Schalke i trochę nastraszyć Niemców. Jakoś w tym sezonie nie wierzę, że Valencia jest w stanie się zmobilizować i dobrze zagrać w dwóch ważnych meczach. Obym się mylił. Myślę, że bardzo dobrym wynikiem byłby remis z Atletico i zwycięstwo z Schalke.
4. Kien11.02.2011; 15:45
KienBardzo dobrym wynikiem byłoby wygrać z Atletico i z Schalke.