VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powołani na MU

Krzysztof Kosowski, 06.12.2010; 23:01

Skład na Ligę Mistrzów

Unai Emery wybrał 19 piłkarzy na ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do składu powraca kontuzjowany César. Wśród powołanych brakuje m.in. Joaquína.

Baskijski szkoleniowej Valencii zdecydował się powołać aż 3 bramkarzy, w tym wracającego po kontuzji Césara Sáncheza i młodego Javi Gonzáleza. Emery postanowił pozostawić w domu Joaquína. Decyzję tą uargumentował dbałością o jego zdrowie, wobec dużej intensywności spotkań w ostatnim czasie.

Lista powołanych:

Bramkarze: César, Guaita, Javi

Obrońcy: Miguel, Ricardo Costa, Maduro, Dealbert, Mathieu, Jordi Alba

Pomocnicy: Albelda, Éver, Tino Costa, Feghouli, Pablo, Mata, Isco

Napastnicy: Domínguez, Soldado, Aduriz

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. idler06.12.2010; 23:19
idlerIMO Feghouli powinien wyjść w pierwszym składzie.
2. Vicente7307.12.2010; 01:19
Vicente73Nie wiem, co on wydziwia z Vicente... Znowu brak powołania... Pozbył się Fernandesa, a teraz chce doprowadzić do tego, że Vicente oleje Valencię??? Przecież w zeszłym sezonie gdy Vicek grał sporo, był jednym z lepszych zawodników! Na pewno lepszym, niż... Silva i Pablo razem wzięci! Co za nieudacznik z tego Emerego...
3. daro272607.12.2010; 08:07
A gdzie Vicek ? :(
4. Qnick198607.12.2010; 13:19
Qnick1986Już tak nie przesadzajcie z tym Vicente. Strasznie gościa lubię, w sumie to chyba darzę go największą sympatią spośród całej kadry. Jednak większość mojej sympatii bierze się z wspomnień z początku dekady kiedy to zaczynałem się interesować klubem. Vicente wtedy był WIELKI.
Nie wiem skąd się biorą wasze dane o jego świetnej grze sezon temu. Zresztą zauważyłem, że tak jest co roku. W każdym sezonie Vicente gra po kilka ogonów (plus CdR) w których zagra całkiem nieźle, a rok później jest pisanie, że "w zeszłym sezonie przecież grał sporo i to na najwyższym poziomie, więc skąd jego nieobecność?". Za rok pewnie też ktoś napisze, że teraz to gra całkiem sporo. Z oceną tego gracza jest mi trudno. Chyba przez właśnie tą sympatie. Gdy wchodzi na te ostatnie 15 min. powtarzam sobie w duchu "pokaż im kto jest the best". Wtedy każde jego udane zagranie rośnie do rangi genialności. Chyba mało to obiektywne.

Faktem jest, że w PD Vicente w zeszłym roku zagrał w 11 spotkaniach (w większości w śmiesznym wprost wymiarze czasowym). Cieszył się dorobkiem 1 asysty i 1 żółtej kartki.
5. pedro907.12.2010; 13:44
Też b.lubię Vicente, ale zdaje się jego czas w VCF dobiega końca. Jeszcze niedawno Emery zapowiadał, że chce "odzyskać najlepszą wersję Vicente", teraz Vicek - na dodatek jeden z kapitanów - nawet nie łapie się na ławę.
Może coś powiedział Emeremu do słuchu (bo bywa agresywny) albo po prostu jest w beznadziejnej formie.
6. LSW07.12.2010; 14:13
LSWMoże powiedział Emeremu dosadniej co myśli o jego taktyce
Vicente o ustawieniu drużyny
7. Vicente.Rodriguez07.12.2010; 17:01
Vicente.RodriguezQnick1986-- napisałeś wszystko co ja bym napisał. Taka chyba jest prawda, chociaż ja akurat sobie przypominam, ze w zeszłym sezonie kilka fajnych wejśc na boisko miał, ożywiał grę.
Teraz wydaje mi się jakby wolno biegał, bał sie jakichkolwiek starć z przeciwnikami chociaż z opaską kapitana wygląda b. dobrze.
Ja mimo to chcę aby Vicente został jak najdłużej nawet gdyby mało grał, bo zawsze to taki dobry duch zespołu, kapitan i gdy będzie o nim mowa, każdy bedzię wiedział kto to VICENTE i liczył na jego przebłysk geniuszu.