VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

5 edycja Valencia Cup

mz, 05.04.2007; 19:27
6 kwietnia, czyli już jutro rozpocznie się piąta edycja ValenciaCF Cup - Semana Santa (Wielki Tydzień) organizowana przez fundację VCF i przedsiębiorstwo Tour-Sport. Jest to międzynarodowy turniej, w którym udział weżmie ponad 1000 dzieci z ośmiu krajów (Stany Zjednoczony, Francja, Anglia, Islandia, Włochy, Portugalia, Serbia i Hiszpania) podzielonych na 80 zespołów.

Dzisiaj wszyscy uczestnicy dotarli do Miasteczka Sportowego, w którym przechodzili kontrolę wiekową i byli rejestrowani do turnieju. Jutro rozpoczną się pierwsze mecze, a także zostaną wykonane pamiątkowe zdjęcia każdego zespołu. W sobotę dalszy ciąg rozgrywania meczów. Ponadto uczestnicy turnieju zwiedzą Estadio Mestalla, a liderzy zespołów (trenerzy?) zjedzą wspólny obiad. W niedzielę planowane jest rozegranie finału i uroczyste wręczenie pucharu zwycięzcom.

Więcej informacji na: www.valenciacfcup.com.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. ~Adr05.04.2007; 20:29
Bardzo fajna sprawa. Młodzianie zwiedzą stadion nauczą się rywalizacji zdobędą potrzebne doświadczanie i kto wie może wśród tych 1000 młodych piłkarzy znajdzie się jakiś który w przyszłości założy koszulkę Valencii. Popieram takie organizowanie różnego rodzaju zawodów w taki sposób można "wyszperać" młodego zdolnego piłkarza i sprawić ogromną radość młodemu może przyszłemu piłkarzowi, kibicowi Valencii. Jest to fajny sposób promowania klubu i integrowaniu się z nim w końcu młodzież jest przyszłością piłki nożnej a co za tym idzie i klubów piłkarskich.
2. el_nino06.04.2007; 00:39
el_ninoBardzo dobry sposob na promocje klubu wsrod mlodych ludzi:) Jak sie zaszczepi sympatie do zespolu w takim wieku to potem moga z tego wyrosnac naprawde wierni i oddani fani:) Fajna sprawa taki turniej, sam chcialbym w nim zagrac ale juz za stary chyba jestem:P