sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villa i Alexis z drobnymi urazami

Nevan, 12.03.2010; 12:05

Występ Villi pod znakiem zapytania

David Villa i Alexis Ruano, nie mogli dokończyć wczorajszego meczu z Werderem Brema. Alexis z boiska zszedł w przerwie, z powodu bólu w nodze, natomiast El Guaje został zmieniony przez Baraję pod koniec drugiej połowy.

O ile występ Alexisa jest całkiem prawdopodobny, to obecność Villi w meczu z Barceloną jest bardzo wątpliwa. Guaje w 80. minucie został brutalnie zatrzymany przez Naldo i upadł całym ciężarem ciała na ramię. Chwile później został zmieniony przez Rubena Baraję. Najlepszy snajper Valencii w tym sezonie opuścił stadion z opatrunkiem na ramieniu.

Zdaniem Unaia Emery'ego "jest to najprawdopodobniej lekkie zwichnięcie. Trudno mi na chwilę obecną potwierdzić występ Davida w meczu z Barceloną. Jego ramie jest najprawdopodobniej zwichnięte, ale wszystkiego dowiemy się w najbliższym czasie. Oboje, zarówno Villa jak i Alexis, zostaną przebadani przez nasz sztab medyczny. Wszystko wyjaśni się w najbliższej przyszłości".

Kategoria: Raporty Medyczne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (10)

KOMENTARZE

1. nanek1912.03.2010; 12:32
Tego się właśnie obawiałem... ;/
2. Qnick198612.03.2010; 12:49
Qnick1986Uraz jest raczej niegroźny i zaleczenie go jest kwestią czasu. Przynajmniej sobie odpocznie i zregeneruje organizm przed najważniejszą częścią sezonu. Jak dla mnie to może i w kilku meczach nie zagrać (na LE mi nie zależy). Nie żebym się cieszył kontuzją ale cieszę się jego przerwą w grze. W naszym klubie kontuzja jest dla wielu zawodników jedyną szansą by to zrobić.

Zresztą mam nadzieję, że dojdzie do tej przerwy a nie będzie zastrzyku i słowa otuchy "dasz rade".
3. Jacek12.03.2010; 16:37
JacekMam nadzieję, że Alexis będzie mógł wystąpić. Jak nie, to...zapewne Lillo będzie grał. A to nie jest dobra wiadomość, bo najbliższego meczu nie gramy z 2-ligowcem, lecz z samą Barcą. A Barcelonie dorównują tylko królewscy (niektórzy uważają, że jeszcze kilka zespołów, np. Inter. A jak Inter będzie grał z Barceloną, to wiadomo, że przegrają. I jakie tu dorównywanie? Tak samo jest z Chelsea, Arsenalem itd.).

Co do Villi, to też ogromny kłopot.
Bądźmy szczerzy - Nie mamy żadnego dobrego napastnika oprócz wspomnianego wyżej, Davida.
I niech nikogo nie zmyli to, że Zigic czasem strzela coś w ostatnich minutach meczu, bo zazwyczaj od pierwszych minut nie gra dobrze.
Amunt Villa!

P.S.
Qnick1986
"(Na LE mi nie zależy)"
Ale wszystkim graczom Valencii tak. Jeżeli się nie mylę, to były już ze 3 wywiady, w których wszyscy mówili, że "Super byłoby wygrać LE". Emery'emu i spółce też, bo można zarobić, co prawda nie wiele, lecz zawsze to coś ;)
4. pajacyk12.03.2010; 16:38
pajacykMoim zdaniem Chori może z powodzeniem zastąpić el guaje w ataku. Jest nie mniej szybki i również świetny technicznie więc na kontry w sam raz.
A Davidowi rzeczywiście przydałby się odpoczynek.
5. pedro912.03.2010; 21:12
Z tego co wiem udział Alexisa w meczu z Barcą jest wykluczony. Natomiast rzeczywiście z Villą sprawa nie jest definitywnie przesądzona.
Wolałbym, żeby Emery go oszczędził - zamiast Villi może zagrać Chori. Albo Silvę posadzić na ławę - w jego miejsce Chori, a w ataku Zigic.
6. zając43512.03.2010; 21:54
zając435Chori w końcu będzie miał okazję do pokazania jak dobrym jest napastnikiem.
7. wk12.03.2010; 21:58
wkNiby chciałbym, żeby część składu mogła odpocząć, ale z drugiej strony to gramy mecz nie ze zwykłym średniakiem, a z Barceloną. Zostaje jednak czekać na decyzje Emerego.
8. Kurdu12.03.2010; 22:21
Chori w ataku? Hehe, znajac Unaia w ataku zagra Mata :D
9. cavanagh12.03.2010; 23:29
cavanaghNiestety koledzy, ale Chori nie jest napastnikiem, jest Mediapunto, ewentualnie może zagrać na lewym skrzydle jeśli Unai wystawi Mate w ataku, źle widze ten mecz, oj źle...
10. pajacyk13.03.2010; 10:43
pajacykNie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Chori nie jest napastnikiem. Moim zdaniem przyszedł do Valencii jako zawodnik niezwykle wszechstronny w ofensywie. Może zagrać zarówno na obu skrzydłach i jako mediapunta jak i w ataku.
Sytuacja przed meczem z Barcą jest trudna. Każdy kolejny mecz Villi zwiększa ryzyko odniesienia przez niego kontuzji. Zigic na mecz na Camp Nou się nie nadaje, bo będziemy grać z kontry. Pozostaje Chori lub Mata i dla mnie z nich dwóch to właśnie Argentyńczyk daje większą nadzieję na gola.
Pzdr!
Amunt Valencia!!!