VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ruiz zapowiada kolejne wzmocnienia.

benji, 03.07.2007; 18:56
Nowy dyrektor sportowy Valencii udzielił dzisiaj wywiadu dla Lewantyńskiego programu Canal Nou, w którym zapowiedział, że jego zadaniem bedzie sprowadzenie jeszcze co najmniej dwóch zawodników. Piłkarze, o których będzie się starał Ruiz mają uzupełnić pozycję napstnika oraz pomocnika. W całym wywiadzie dyrektor sportowy powstrzymywał się od podawania konkretów, jednak wyraźnie wyrysował cele transferowe klubu.

"Zawodnicy, którzy dołączą do grona podopiecznych Quique Floresa musi cechować przede wszystkim głód sukcesów. Potrzebujemy piłkarzy, którzy pomogą drużynie walczyć o najwyższe trofea." Takimi słowami Miguel Ruiz opisał piłkarzy, którymi interesują się Nietoperze, jednak wstrzymywał się od podania konkretnych nazwisk. Odnośnie Klaasa Jana Huntelaara, który znajduje się na liście życzeń trenera wypowiedział zaledwie kilka zdań, nie podając stanowiska klubu wjego sprawie: "To bardzo dobry napastnik, o niesamowitej skuteczności. Udowadniał to w SC Herenveen, jak i Ajaxie oraz reprezentacji Holandii."

Opisując rozgrywającego, jakiego potrzebuje zespół Miguel Ruiz za przykład podał Rubena Baraja: "Na tą pozycję potrzebujemy piłkarza o osobowości przywódcy, kogoś, kto będzie uczestniczył w każdej akcji zespołu, potrafiącego zagrywać dokładne piłki do skrzydłowych oraz napastników."

Kategoria: Ogólne | marca.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. sergio ramos03.07.2007; 19:06
Gdybym był w Valencii jakimś czołowym działaczem...
2. Fuh03.07.2007; 19:23
FuhTo bys Ssal Fiuta ^^^
Sorry ale juz od jakiegos czasu przegladajac newsy spotykam Twoje komentarze i Ty naprawde nieezle eLo eLo jestes ^^
3. benji03.07.2007; 19:30
benjiNo ja widzę, że wartość merytoryczna komentów w serwisie rośnie w postępie geometrycznym.
4. RaFaL03.07.2007; 20:44
RaFaLPodoba mi sie ten gość tak trzymaj Ruiz
5. Fornal04.07.2007; 00:38
FornalPowtarzam poraz enty...TAK dla Huntera!Co do rozgrywajacego to bardziej niz na cechach przywodczych skupilbym sie na umiejetnosci kreowania gry.Przywodca jest Albelda i niech tak zostanie...