sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Premia utrudnia wypożyczenie Renana

Zibi, 18.07.2009; 20:52

Na drodze do odstąpienia brazylijskiego bramkarza „Nietoperzy” stają pieniądze. W umowie przewidziana jest bowiem klauzula minimalnej liczby spotkań, za którą ewentualne wynagrodzenie miałaby zapłacić Valencia.

Klub nie jest w stanie opłacić blisko 80% z całej pensji zawodnika wraz z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi, jakie przysługiwać mają w przypadku spełnienia określonych zapisów kontraktu.

Kwoty tej nie zamierza wypłacać również przyszły pracodawca piłkarza, Xerez CD, dlatego sytuacja ponownie wraca do punktu wyjścia – negocjacji. Jeżeli te nie powiodą się, do porozumienia trzeba będzie dojść z Renanem.

Włodarze Blanquinegros uważają, że to Andaluzyjczycy powinni finansować premie piłkarza, ponieważ w tym okresie, czyli sezonie 2009/10, będzie przebywał właśnie w ich zespole.

Po Brazylijczyka Xerez zgłosiło się kilka tygodni temu i okazało się najlepszym rozwiązaniem dla zawodnika, który wobec mocno obsadzonej już pozycji w bramce Los Ches, nie mógłby liczyć na regularne występy.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. maestro@18.07.2009; 21:00
maestro@Jego wypozyczenie byloby z pewnoscia rzecza dobra, zarowno dla niego(ogralby sie wicej nizeli dotychczas w valenci) jak i dla klubu ktory po sezonie 'otrzymalby' zawodnika przynajmniej nieco bardziej ogranego.
U nas raczej Cesar bedzie nr1, a moya 2.W razie czego zawsze mozna dokoptowac do skladu mlodzika z rezerw.
A w Xerez, napewno bedzie mial okazje sie wykazac, tymbardziej ze ten klub bedzie raczej do konca walczyl o ligowy byt.
2. Destroyer18.07.2009; 21:55
Myślę że Renanoni powinno zależeć na wypożyczeniu ,przynajmniej jeśli chce się rozwijać dalej. Sprawa z dnia na dzień powinna się rozwiązać
3. benji18.07.2009; 22:31
benjiWedług mnie cała sprawa z pozycją naszego portero jest nieco zagmatwana. W zeszłym sezonie na gwałt szukaliśmy jakiegoś zawodnika, bo potrzebny był ktoś do zastąpienia Canizaresa, czy Hildebranda. I takim zawodnikiem okazał się być właśnie Renan. Nikt kto oglądał nasze występy nie może powiedzieć, że odstępował klasą od reszty zespołu. Wręcz odwrotnie - spisywał się co najmniej dobrze. I teraz nagle sprowadzamy drugiego bramkarza o podobnej charakterystyce a renana, który już w klubie więcej doświadczenia ma na siłę wyrzucamy na wypożyczenie.
I gdzie tu logika się pytam...
4. Rogue19.07.2009; 21:11
RogueKolejne problemy...