sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Brat Emiliano Morettiego, będący jednocześnie jego przedstawicielem, zasugerował w wypowiedzi dla włoskich mediów, że sprowadzenie 28-latka rozważa AS Roma.

Andrea Moretti przyznał, że na tę chwilę nie było żadnych rozmów z Romą, ale przypomniał, że Spaletti od dawna jest zainteresowany usługami jego klienta. Celem jest odnowienie zainteresowania, jakie żywiono jego osobą, tak jak działo się to dwa lata temu z tym samym szkoleniowcem na ławce rzymskiego klubu.

Po pięciu latach chce wrócić do Włoch

Agent lewego obrońcy przekonywał, że choć jego brat dobrze czuje się w Hiszpanii, to po pięciu latach z dala od swojej ojczyzny, chce do niej wrócić. Według niego, początkowa cena za Emiliano powinna wynieść od pięciu do sześciu milionów euro.

Po tym, jak 3-letni kontrakt z Valencią podpisał Jeremy Mathieu, do zgody na transfer Morettiego brakuje jedynie oficjalnej propozycji na sumę opiewającą w granicach podanych przez jego brata.

Kategoria: Transfery | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. SokolVCF16.06.2009; 17:24
SokolVCFSzkoda, bo bardzo go lubiłem. Najbardziej pewny punkt naszej defensywy przez ostatnie lata. Jak mamy go sprzedać to może wynegocjujemy od 8-10 milionów. Było by naprawdę super.