sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dealbert żegna się z Castellon

Ediss, 12.06.2009; 11:04

Obrońca CD Castellon, Angel Dealbert, który po zakończeniu rozgrywek Segunda División przeniesie się do Valencii, w jednej z prasowych wypowiedzi dał wyraz swojej radości odnośnie przenosin do zespołu Los Ches i jednocześnie zapewnił fanów Castellon, że klub, w którym się wychował, będzie miał „szczególne miejsce w jego sercu”.

Dealbert, który przeszedł przez wszystkie szczeble wtajemniczenia w zespole Castellon poczynając od juniorów, czeka na ostatnie spotkanie w barwach macierzystego klubu, które jak zapowiada, wyzwala w nim szczególne emocje: „Wiążę z tym klubem same pozytywne wspomnienia, ludzie, którzy tutaj pracują dali mi wszystko, co najlepsze. Castellon będzie zawsze ważną częścią mojego życia".

Hiszpan zapytany o nowy etap w karierze, nie chciał jednak udzielić konkretnej odpowiedzi, dlatego zapytanie o przyszłość w Valencii skomentował wymijająco: „Rozpoczynam nowy rozdział. Jestem nastawiony entuzjastycznie”.

Kończąc swoją krótką wypowiedź, 26-letni obrońca powiedział: „Nie mówię żegnajcie, mówię do widzenia Castellon. Nie chcę zamykać za sobą drzwi do tak wspaniałego klubu, który dał mi wszystko i którego kibice zawsze życzliwie się do mnie odnosili”.

Kategoria: Transfery | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. dzidekdz12.06.2009; 11:16
Ciekawe czy bedzie wzmocnieniem czy tylko uzupelnieniem kadry...... zawodnik troche mi przypomina Caneire jak gral w Valencii oby nie skonczyl tak jak on