sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gdy David Villa i Xabi Alonso pojawili się na konferencji prasowej hiszpańskiej kadry, w jednej chwili w ich kierunku popłynęły pytania o możliwości gry dla ekipy Realu Madryt i stopień zaawansowania negocjacji obu graczy ze stołeczną drużyną. Od dłuższego czasu spekuluje się o tym, że wspomniana dwójka trafi do zespołu Królewskich w ramach nowego programu sportowego, który zakłada hiszpanizację kadry Realu. Ani Alonso, ani El Guaje nie chcieli komentować prasowych doniesień, podkreślając, że są całkowicie skupieni na zbliżającym się Pucharze Konfederacji.

„Moja przyszłość nie jest zawieszona w powietrzu, zostało mi jeszcze pięć lat kontraktu z Valencią. Właśnie teraz jesteśmy w bardzo miłej sytuacji, o której śniliśmy jako dzieci i myślenie o czymś więcej nie przynosi nam pożytku. Jesteśmy całkowicie skoncentrowani na drużynie narodowej” – powiedział Villa.

Trzeci snajper La Liga wspomniał także o odejściu prezydenta Valencii Vicente Soriano, mówiąć, że rezygnacja sternika Nietoperzy ze sprawowanego urzędu zaskoczyła go i była nagła. Napastnik podziękował Soriano za wysiłek włożony w próbę pomocy klubowi: „On będzie miał swoje powody. Wszystko, co mogę zrobić, to podziękować mu za czas, który miał. Mocno wspierał drużynę”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.