VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Regueiro i Morientes trenują indywidualnie.

Ulesław, 02.04.2007; 16:47
Chociaż kontuzje uniemożliwiają im występy w najbliższych spotkaniach, obaj robią wszystko, aby powrócić jak najszybciej do gry. Mowa o Mario Regueiro i Fernando Morientesie, którzy realizowali dziś indywidualny trening oraz odbywali zajęcia pod okiem fizjoterapeutów.

Urugwajczyk, który od dłuższego już czasu leczy uraz więzadeł krzyżowych, realizował dziś, jak zwykle, lekki trening biegowy, oprócz którego, niejako ponad programowo, widząc treningową grę kolegów z zespołu, wykonał kilka ćwiczeń z piłką - jak podaje oficjalna strona klubu - nie "mogąc się powstrzymać od tego".

Nie mniejszym zaangażowaniem jak Regueiro, wykazywał się dziś Morientes. Hiszpański snajper odbył serię ćwiczeń na boisku oraz zrealizował trening biegowy.

Zaangażowania i ochoty do gry, nie można więc odmówić żadnemu z zawodników, miejmy nadzieję, że przełożą się one na ich szybszy powrót do zdrowia.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. el_nino02.04.2007; 17:15
el_ninoWracajcie jak najszybciej! Szczegolnie Moro bo w ataku jest bardzo potrzebny. Na lewym skrzydle mamy lapiacego swietna forme Vicente i zawsze rowno grajacego Silve (choc pod nieobecnosc Moro, David gra raczej w ataku) wiec nie ma az takiej strasznej straty. Ale przydalby sie Regueiro w odwodzie;)
2. ~Imielin02.04.2007; 18:34
Wole zeby juz nie wrocil a Vicente kontuzji znow jakiejs nie zalapal..bo tego pozostaje mu zyczyc. A u nas jak jeden wroci to drugi kontuzje lapie
3. Jędker02.04.2007; 21:00
Mario ... Ja czekam na Gavilana bo moim zdaniem prezentował się znacznie lepiej od Regueiro a ta jego kontuzja to jeden z największych ciosów jaki dostaliśmy, taki młody, tak chasał a tu zoong :( Chyba po Edu największy ... Mario wracaj do zdrowia chociaż nie ukrywam że wolałbym żeby z Vicente konkurował szybciej Gavilan niż ty ;) AMUNT !!
4. Lobo03.04.2007; 11:41
LoboGavilan ma być gotowy do gry za dwa lub trzy tygodnie.Wróci szybciej do drużyny niż Regueiro.Powrót Urusa ma nastąpić za około miesiąc.
5. sergio ramos03.04.2007; 14:43
Szkoda, że "el Moro" nie zagra c Chelsea. Poośmieszał by ich trochę....