sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pablo: "Problem dotyka nas wszystkich"

Rivv, 10.03.2009; 23:46

Słowo kryzys odmieniane jest w Valencii przez wszystkie przypadki. Także Pablo Hernández postanowił wypowiedzieć się o tym zjawisku. Prawoskrzydłowy uważa, że trudna sytuacja klubu dotyczy wszystkich, zaczynając od pilkarzy, poprzez trenera, na prezydencie kończąc.

Hiszpan opowiedział, że dziś na porannym spotkaniu wiceprezydent Fernando Gomez poinformował zawodników, iż ma nadzieję, że "sytuacja ulegnie zmianie", jednak jak wszyscy wiemy, nie była to pierwsza taka deklaracja.

Pablo ocenia bieżące wydarzenia: - Jesteśmy świadomi złej sytuacji i musimy zmienić ją możliwie jak najszybciej. Wszyscy mamy problem, od graczy, przez trenera, aż do prezydenta. Wszyscy musimy wziąć za to odpowiedzialność, zdopingować się i razem podążać w tym samym kierunku. To co boli nas najbardziej to sposób, w jaki patrzą na to kibice.

Młody zawodnik nawiązał także do swojej sportowej sytuacji: - Nie gram w pierwszym składzie, ale to już jest wybór trenera. Jestem w dobrej kondycji i gotów na to, by zagrać, jeżeli nadarzy się okazja.

Na koniec określił raz jeszcze cele sportowe na obecny sezon, które mimo słabszej postawy drużyny wciąż są takie same: - Pokazaliśmy potencjał, by walczyć o miejsce w pierwszej czwórce. Jak długo będą jeszcze mecze do rozegrania, każdy musi pragnąć i wierzyć, że możemy tego dokonać.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. RokiVCF11.03.2009; 00:23
RokiVCF"Jak długo będą jeszcze mecze do rozegrania, każdy musi pragnąć i wierzyć, że możemy tego dokonać".

ja sadzie ze ciężko będzie znaleźć się w pierwszej czwórce przegrywając z taka drożyną jak Numancia :(

ale i tak wierze ze się wezmą za siebie
AMUNT VCF
2. MaTtaj01011.03.2009; 13:20
Jak tam podobal sie mecz Liverpool Real Madryt, bo mi strasznie a najbardziej wynik. Tak w dzisiejszych czasach graja krolewscy. zal.pl
3. LSW11.03.2009; 14:56
LSW"Nie gram w pierwszym składzie, ale to już jest wybór trenera. Jestem w dobrej kondycji i gotów na to, by zagrać, jeżeli nadarzy się okazja"."

Haha, jakby w meczach, w których grał pokazał że potrafi dobrze grać, to nie miałby problemu, Ale póki co jest po prostu słabiutki.

PS. Real odpadł, rzuci wszystkie siły na ligę. Może to i dobrze, bo dogonić go nie ma szans, a przynajmniej zmęczy i zbije rywali.