sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Świeżo mianowany dyrektor wykonawczy spełnił dziś jedną z pierwszych obietnic, jaką było poinformowanie zawodników całego zespołu o położeniu finansowym Valencii CF.

Z piłkarzami spotkał się nie tylko nowy dyrektor, ale także obecny wiceprezydent Fernando Gómez oraz dyrektor do spraw komunikacji Damiá Vidagany.

Po wizycie przełożonych trener Blanquinegros powiedział, iż oprócz wyjaśnień i informacji o stanie klubowej kasy, władze poprosiły wszystkich o „cierpliwość i zrozumienie”.

„Jako nowy dyrektor, powiadomił o planach ekonomicznych Valencii i poszukiwaniu środków, by zachować płynność finansową, dlatego że klub jest w naprawdę trudnej sytuacji” – oświadczył Emery.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć słów otuchy jak i zachęty do dalszej, może nawet bardziej zaangażowanej pracy zawodników mimo tego, że zespół przeżywa kryzys, a należności względem nich wciąż nie zostały uregulowane.

„Rzeczywistość jest taka, jaka jest i nikt nie próbował ukryć tego, że światowy kryzys finansowy uderza także w położenie Valencii. Dyrektorzy przekonują, by patrzeć w przyszłość z optymizmem, ale prawdą jest, że na dzień dzisiejszy zmagamy się z wielkimi problemami. Zarząd zapewnił, iż będzie starał się znaleźć odpowiednie wyjście, które pomoże w rozwiązaniu bieżących problemów oraz nakreślić długoterminowy plan działań” – mówił szkoleniowiec.

Unai Emery podziękował również za rozmowę z zawodnikami, która „naświetliła niektórym sytuację i sprawiła bardziej przejrzystą”, choć jak twierdzi „Vicente Soriano odbył bardzo podobną rozmowę” i na pewno „będzie nadal informował o postępach pracy”.

Na koniec opiekun „Nietoperzy” wypowiedział się odnośnie sprzedaży gwiazd, jaka latem wchodzi w grę w celu uzyskania kwoty mogącej częściowo załatać dziurę budżetową: „Koncentrujemy się wyłącznie na ligowych rozgrywkach i nie zaprzątamy sobie tym głowy. To jedyna ważna rzecz, na której musimy się skupić”.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.