sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Doniesienia z treningu

Zibi, 12.02.2009; 20:48

Na wczorajszej sesji treningowej doszło do konfrontacji drużyny Unaia Emery’ego z ekipą Óscara Fernándeza. Osłabiony brakiem kadrowiczów zespół pierwszej drużyny Valencii przegrał z VCF Mestalla 0:3.

Gole dla drugiej drużyny strzelali: Ximo Forner, Olcina oraz Olsen. Unai Emery bacznie przyglądał się jednak grze innego zawodnika – Thiago Carleto, którego poczynania postanowił nagrać na kasetę wideo.

Po raz pierwszy od 18 stycznia indywidualne ćwiczenia zrealizował Renan Brito. Brazylijczyk spędził dziś czas treningowy na siłowni. „To kwestia czasu, gdy wrócę do zajęć z piłką” – zapewniał. Z kolei część sesji w towarzystwie partnerów z drużyny zrealizował Alexis Ruano, który odłączył się od grupy przed początkiem spotkania po to, by przejść na siłownię.

Autor jedynego gola dla młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii w meczu przeciwko Norwegom, Juan Manuel Mata, brał udział w treningu.

W piątek, w hotelu Valencii w obecności Vicente Soriano i Fernando Gómeza powołany zostanie nowy zarząd Stowarzyszenia Weteranów Valencii CF.

Kategoria: Ogólne | Levante-EMV skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.