sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marchena: "Nie myślimy o rekordzie"

Rivv, 11.02.2009; 16:14

Reprezentacja Hiszpanii jest coraz bliżej pobicia historycznego rekordu spotkań bez porażki. Ekipa Vicente Del Bosque jest niepokonana od 29 meczów i brakuje jej coraz mniej do wyrównania rekordu z roku 1990, kiedy kadra prowadzona przez Javiera Clemente nie doznała goryczy porażki przez 31 potyczek. W dzisiejszym towarzyskim spotkaniu z Anglią rozgrywanym w Sewilli La Furia Roja może zachować szansę na wyrównanie tego osiągnięcia. Jednak Carlos Marchena przyznaje, że dla zawodników zapisanie się na kartach historii nie jest główną motywacją, by pokonać wyspiarzy.

To nie jest coś, o czym myślimy w drużynie. Jesteśmy w dobrej formie i mieliśmy świetną passę, jednakże w ogóle nie rozmyślamy o rekordzie. Próbujemy jedynie cieszyć się z bycia w kadrze - powiedział dziennikarzom obrońca Valencii.

Defensor podkreśla świetną atmosferę, jaka panuje w kadrze. Zaznaczył, że poprawiło ją jeszcze zdobycie Mistrzostwa Europy: - Chcemy tylko cieszyć się ze wspólnego grania dla drużyny. Przyjeżdzanie na zgrupowanie jest teraz nawet lepsze, niż to było wcześniej.

Carlos zbierze dodatkowe brawa od kibiców, ponieważ po raz pierwszy zagra w barwach reprezentacji w swojej rodzinnej Sewilli: - Cieszę się, że powróciłem do trenowania na tej ziemi. To specjalny moment. Mam szansę zagrać w reprezentacji w miejscu, gdzie zadebiutowałem w profesjonalnym futbolu, przed moją rodziną. To będzie niezapomniany dzień.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Desultory11.02.2009; 19:34
Kochany, a może by tak ze swoim klubem trzasnąc rekord, np. do końca rozgrywek wygrac wszystkie spotkania?