sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prezentacja Thiago Carleto

Dzidek, 01.12.2008; 23:22

Wczesnym popołudniem w loży VIP-ów Estadio Mestalla odbyła się uroczysta prezentacja Thiago Carleto Alvesa. Ceremonię o podniosłym charakterze uświetnili swoją obecnością m. in. Vicente Soriano, Fernando Gómez, Miguel Zorio czy Waldo Machado(na zdjęciu z prawej). Carleto był wdzięczny za ciepłe przyjęcie w Walencji: Jestem niezwykle zadowolony z możliwości gry w Hiszpanii, w tak renomowanym zespole, z wielkimi piłkarzami .

Pierwsze wrażenie

Na początku rozmawiałem z Edu, Renanem… i innymi piłkarzami, którzy znają portugalski. Niemniej pozostali także bardzo mi pomogli. Naprawdę cieszę się z tego, że będę mógł grać wraz z tymi nieprzeciętnymi zawodnikami.

Twoje cechy Jestem zdyscyplinowany, staram się spełniać żądania trenera. Mam mocne uderzenie i ciągle chcę poprawiać swoją grę, zarówno w ataku jak i w obronie.

Nowy Roberto Carlos Schlebiają mi takie porównania, mam dar od Boga i staram się go rozwijać. Jednak nazywam się Thiago Carleto i chcę osiągnąć wiele własnych sukcesów.

Fernando GómezChciałbym skomentować powody, dla których zdecydowaliśmy się na ten transfer. Planujemy nowe możliwości do obsady lewej flanki, Thiago to młody piłkarz obdarzony umiejętnościami, które nam odpowiadały, i które – miejmy nadzieję – przyniosą Valencii wiele pożytku. Wiąże się z klubem 6-letnią umową, jednak jesteśmy przekonani co do tego, że zostanie z nami znacznie dłużej. Pracuje nad sobą, świetnie strzela i prezentuje cechy typowe dla Brazylijczyków; przez najbliższy miesiąc będziemy szlifować wszelkie niedociągnięcia, jakie ma każdy piłkarz, bez względu na prezentowany poziom. Mamy trzech lewych obrońców, jego wiek wpłynął na cenę, przez co postanowiliśmy go sprowadzić na Mestalla. Jeśli chodzi o Jaume, gracza Mestallety, jest bardzo zmotywowany, co pokazał we wczorajszym pojedynku z Alcoyano. Rozmawialiśmy z nim, postępy w jego grze mogą w przyszłości zaowocować włączeniem do pierwszego zespołu.

Wideo z prezentacji - VCF Video

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. ches02.12.2008; 14:59
cheschlopak ma talent i dobrze ze chce go rozwijac a jeszcze lepiej ze w Valencii oby sie spelnilo to ze jest nastepca R.Carlosa :D