sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mercedes-Benz przekazuje Valencii 12 aut

Dzidek, 29.11.2008; 16:19

Na mocy umowy zawartej między Fundació VCF a Valencią CF, firma Mercedes-Benz dostarczyła lewantyńskiemu klubowi 12 pojazdów swojej marki. Przedstawiciel koncernu Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie, pan Diego Aznar, dostarczył przesyłkę wiceprezydentowi Fernando Gómezowi oraz wiceprezesowi fundacji Valencii, José Carlos de Miguel wczorajszego dnia.

Pojazdy zostaną przeznaczone na potrzeby gości, dzieci ze Szkoły VCF, jak i różnych usług dla społeczności. Dzięki tej umowie, Valencia CF kontynuuje strategię zawierania przymierzy z najbardziej prestiżowymi markami świata.

Fernando Gómez Colomer

Dla nas to powód do dumy, że firma o tak dużej renomie jak Mercedes-Benz zawiązała z nami współpracę. To kolejny krok naprzód. Jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Diego Aznar

Dla nas, to niezwykle ważne móc pracować z Valencią CF. Jesteśmy zachwyceni współpracą z lokalnymi firmami. Rozpoczęliśmy współdziałanie z Fundacją VCF i zobaczymy co wyniknie z tego w przyszłości.

Zdjęcia: 1, 2, 3, 4, 5

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Damian3829.11.2008; 16:36
Damian38"Dla nas to powód do dumy, że firma o tak dużej renomie jak Mercedes-Benz zawiązała z nami współpracę." Racja , dla mnie też byłby to powód do dumy .