VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Młodzi, Alemao i Keirrison

Lobo, 27.11.2008; 07:45

Keirrison czy Alemao, to prawdopodobnie jeden z najważniejszych tematów nad którymi rozprawia dyrektor sportowy Valencii. Wzmocniona pozycja lewego obrońcy osobą Thiago Carleto, pozwoliła skupić się na poszukiwaniu bramkarza o profilu weterana. Valencia pracuje również nad wzmocnieniem ataku, to musi być napastnik dobry jak na zimowe okno transferowe i rokujący dobrze w perspektywie przyszłych sezonów.

Pod względem sportowym faworytem jest Keirrison, ale jego pozyskanie mocno się skomplikowało po udanym sezonie. Problemem dla Valencii jest cena jakiej żąda Trafic. Firma ta zażądała za kartę zawodnika 12. mln Euro. Jak dowiedzieli się dziennikarze, Valencia nie zrezygnowała jednak z pozyskania Keirrisona. Aby go pozyskać musiałoby jednak dojść do przepływu gotówki jaką zainkasuje klub, np. ze sprzedaży parceli Mestalla.

Pomimo, że wielkim orędownikiem tego transferu jest Vicente Soriano, na pewno pozyskanie Keirrisona nie będzie łatwe mając na uwadze problemy ekonomiczne Valencii. Klub szuka innego młodego napastnika. Wedle dziennikarzy Superdeporte jest to napastnik Santosu. Alemão, a właściwie José Carlos Tofolo Júnior ma 19. lat.

Z Udinese do Valencii ?

Zawodnik ten w chwili obecnej trenuje z włoskim Udine. Na przeszkodzie stanęły mu problemy biurokratyczne. W efekcie nie jest uprawniony do gry i w każdej chwili mógłby dołączyć do Valencii. Kwota tego transferu byłaby zapewne niska. Fernando Damian Tissone może zatem w każdej chwili dołączyć do klubu, ponieważ jego transfer byłby opłacalny.

Kategoria: Transfery | Superdeporte.es skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. VooDoo27.11.2008; 10:16
VooDooA co z prawym obrońcą ?
2. pedro127.11.2008; 10:28
Czy transfer Alemao do VCF byłby opłacalny - trudno powiedzieć, na pewno byłby dużo tańszy niż Keirrison.
To jest trochę loteria, gdyż nigdy nie ma się pewności w przypadku tak młodych piłkarzy co z nich "wyrośnie". Ja bym postawił w tej sytuacji na Alemao, choć jest jeszcze np. Obertan.

Co z prawym obrońcą?
Mamy Miguela, niedługo wróci Curro, a zawsze można liczyć na wiernego i wszechstronnego Angulo. Do wiosny przetrzymamy.
3. szelos27.11.2008; 15:08
szelosZawsze można przesunąc Alexisa na prawą obronę.
4. Sprewell27.11.2008; 15:47
SprewellWedług Superdeporte
5. Sprewell27.11.2008; 15:49
Sprewelldokończenie ;P=> jesteśmy także zainteresowani Barnettą i Gonzalo Castro z Leverkusen. Ciekaw jestem ile w tym wszystkim jest prawdy.
6. VooDoo27.11.2008; 17:45
VooDooPrzecież Emery nie będzie stawiał na Curro ,tak jak nie stawia na innych których nie chciał.
7. bania27.11.2008; 22:49
baniaJako psychofan K9: TAK TAK TAK!
:D