sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wątpliwości co do stanu zdrowia dwóch zawodników Valencii, którzy ucierpieli w sobotnim meczu przeciwko Sevilli na Sanchez Pizjuan rozwiały się bardzo szybko. Już kilkanaście minut po spotkaniu stało się jasne, że jeżeli szkoleniowiec Los Ches będzie miał taką potrzebę, Moretti i Joaquin będą do jego dyspozycji w czwartkowy wieczór w spotkaniu o Puchar UEFA. Rywalem nietoperzy będzie norweski Rosenborg Trondheim.

Włoski obrońca Valencii został zmieniony w 79. minucie przez Maduro z powodu dolegliwości mięśniowych. Uraz nie był groźny ale ból doskwierał obrońcy Che na tyle, że szkoleniowiec zdecydował się go zmienić, by nie wystąpiły komplikacje. Moretti wyznał wczoraj, że jest przekonany, iż zdoła wrócić na czwartkowy mecz. Ta informacja, tym bardziej cieszy Unai Emery, że Włoch nie ma w tej chwili naturalnego zmiennika. Na liście kontuzjowanych znajduje się bowiem Asier del Horno. W ostatnim spotkaniu miejsce na lewej stronie obrony po zejściu Morettiego zajął Hedwiges Maduro.

Wątpliwości dotyczyły także możliwej absencji Joaquina w najbliższym spotkaniu. Wychowanek Betisu został uderzony w ostatnim spotkaniu na tyle niefortunnie, że musiał być opatrywany poza boiskiem. Na szczęście dla baskijskiego szkoleniowca uderzenie w twarz, mimo iż utrudniało grę i spowodowało problemy ze wzrokiem prawoskrzydłowego, nie będzie miało poważniejszych konsekwencji i także jego udział w czwartkowym spotkaniu jest możliwy.

Kategoria: Raporty Medyczne | las provincias skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. TheKazz24.11.2008; 14:05
TheKazzNajważniejsze,że Joaquin jest cały! :D :Pp
2. TheKazz24.11.2008; 14:06
TheKazza fajnie wygląda na tym zdjęciu tygodnia;] macie jeszcze jakieś foty jego po tym wypadku;>
3. Nevan_1424.11.2008; 14:16
A ja znalazłem błąd : "W ostatnim spotkaniu miejsce na lewej stronie obrony po zejściu Morettiego zajął Alexis Ruano. "
Joaquin mógłby ew. zostać zmieniony przez Hugo Viane. Ważne żeby wyzdrowiał do następnej kolejki LaLiga. Moretti nie ma zmiennika, ale może Helguera ?