sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Diakhaby przejdzie operację

Iwo Rubaszewski, 05.03.2024; 21:18

Nowe wiadomości

W ostatnich dniach Mouctar Diakhaby przechodził konieczne badania lekarskie. Wiadomo już, że niedługo przejdzie operację. Póki co, obrońca został jednak wypisany ze szpitala i odwiedził dziś kolegów z zespołu w Paternie.

Komunikat VCF

„Mouctar Diakhaby przejdzie operację zwichniętego, w meczu z Realem Madryt, kolana w czwartek 7 marca w Jean Mermoz Private Hospital – Ramsay Health w Lyonie. Operację przeprowadzi chirurg ortopeda Bertrand Sonnery – Cottet pod nadzorem dr Pedro Lópeza – szefa sztabu medycznego Valencii. Diakhaby spędził ostatnie 48 godzin pod obserwacją medyczną w IMED Hospital.”

Kim jest Sonnery – Cottet?

Francuz jest uznanym i doświadczonym chirurgiem. Specjalizuje się w leczeniu urazów więzadeł stawu kolanowego. Diakhaby nie będzie pierwszym piłkarzem, na którym przeprowadzi operację. Wcześniej zajmował się Nabilem Fekirem czy Ismaёlem Bennacerem. Brał także udział w leczeniu m.in. Ansu Fatiego czy Kuna Agüero, ale na nich nie przeprowadzał zabiegów. Konsultował się z nim także Neymar.

Wizyta w Paternie

Niedługo po tym jak Mouctar Diakhaby opuścił szpital, udał się do ośrodka treningowego Valencii, by odwiedzić zespół. Obrońca dostał mnóstwo wsparcia od całej drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich innych pracujących w Paternie.

Kategoria: Raporty Medyczne | ElDesmarque | fot. PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.