sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Nowy kontrakt Guillamóna!

Wojciech Ciuraj, 04.10.2022; 18:31

Hugo zostaje!

Po wielu miesiącach zamrożenia, negocjacje kontraktowe z Hugo Guillamónem zostały wznowione, czego owocem jest podpisany do 2026 roku nowy kontrakt z defensywnym pomocnikiem. Decydującą rolę w całym procesie odegrał sam zawodnik, który mimo ciągłej niestabilności w klubie, nawet przez moment nie rozważał możliwości odejścia.

Guillamón po trudnych początkach w pierwszym zespole, stał się absolutnie kluczową postacią najpierw dla José Bordalása, który na stałe przesunął go do drugiej linii, a następnie dla Gennaro Gattuso, który mocno naciskał Petera Lima by ten przedłużył umowę wychowanka "Nietoperzy". Dobra gra w klubie sprawiła, że Hugo ma szansę na wyjazd wraz z drużyną narodową na Mistrzostwa Świata do Kataru.

Klub wydał oświadczenie, w którym podkreślił imponujący rozwój Guillamóna, przywiązanie do barw klubowych, a także jego rolę w nowym projekcie sportowym. Jego wszechstronność, a także osobowość mają imponować Gennaro Gattuso, który nie wyobraża sobie Valencii bez urodzonego w San Sebastian zawodnika.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com, fot. valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK04.10.2022; 20:43
Elegancko ;)