sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lay Hoon Chan przejmuje stery

Wojciech Ciuraj, 20.08.2022; 00:14

Kolejna trzęsienie ziemii

Przed kilkoma dniami w biurach Valencii rozegrał się najprawdopodobniej ostatni akt transformacji zaplanowanej przez Petera Lima. Dość nieoczekiwanie Teo Swee Wei, Joey Lim, a także zarządzający do tej pory klubem Sean Bai, pożegnali się ze swoimi posadami. Funkcję prezydenta ponownie będzie pełnić Lay Hoon Chan, która w ostatnich tygodniach analizowała dotychczasowe zarządzanie podmiotem.

Według doniesień medialnych żaden ze zwolnionych działaczy nie spodziewał się utraty pracy. Szczególnie dziwić może sposób w jaki większościowy udziałowiec potraktował Seana Baia, który nie tylko wzbudzał sympatię piłkarzy i pracowników klubu, ale także był uważany za najkompetentniejszego przedstawiciela Meritonu w Valencii. Wiele wskazuje na to, że za dymisją Baia stoi nowa-stara prezydent klubu Lay Hoon Chan. Miała ona bardzo negatywnie oceniać strukturę stworzoną przez Anila Murthy`iego i nie wyobrażała sobie dalszej współpracy w ludźmi, którzy doprowadzili klub do obecnej sytuacji.

Druga kadencja Lay Hoon niewątpliwie będzie trudniejsza od tej pierwszej. Prezydent klubu będzie musiała zmierzyć się z problemami finansowymi, nowym stadionem czy kryzysem sportowym. Pomagać ma jej syn Petera Lima - Kiat, który reprezentował już swego ojca na finałowym spotkaniu Pucharu Króla w Sewilli. Stanowisko dyrektorskie ma pomóc przygotować Kiata Lima do przyszłego zarządzania Valencią.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS20.08.2022; 14:20
LukasZ_NSNo to RIP
2. Ashkan21.08.2022; 09:20
Ten gościu, który ostatnio pokazał się na Mestalla w schodzonym dresie prezesem?..
3. kOst21.08.2022; 12:54
kOstZawsze kiedy myślisz, że może jakimś cudem znowu będzie chociaż trochę normalnie, pojawia się taki news. Jestem o krok od wywieszenia białej flagi..