sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Początek okresu przygotowawczego

Wojciech Ciuraj, 06.07.2022; 19:43

Oficjalne rozpoczęcie pretemporady

Piłkarze Valencii powrócili z wakacji by rozpocząć intensywne treningi pod okiem Gennaro Gattuso. Nowy trener "Nietoperzy" od samego początku stara się zaszczepić u swoich podopiecznych nową koncepcję gry.

Mimo licznych doniesień medialnych, przygotowania rozpoczęły także gwiazdy zespołu czyli Guedes, Soler i Gayà, którzy najpewniej opuszczą drużynę przed końcem okienka. Gennaro Gattuso zdaje się nie przejmować trudną sytuacją klubu i z wielką pasją rozpoczął swoją przygodę na Mestalla. Wobec braków kadrowych, Włoch włączył do przygotowań aż dziesięciu młodzieżowców. Część młodych graczy takich jak Yellu, Mosquera, Javi Guerra czy Rubén Iranzo miała już szansę zadebiutować w LaLidze w poprzedniej kampanii. Problemy finansowe klubu otwierają drogę rozwoju kolejnym graczom, a sam Gattuso ma być doskonale poinformowany o potencjale poszczególnych młodzieżowców.

Nowa Valencia ma być drużyną dążącą do posiadania piłki. Gennaro Gattuso już na pierwszym treningu zdefiniował kierunek, w którym, zamierza pójść nakazując swoim podopiecznym grę na maksymalnie dwa kontakty. Włoch chce dać kibicom atrakcyjny, ofensywny futbol, nawet jeśli w tym momencie nie ma odpowiednich wykonawców do swojej koncepcji gry. Co ciekawe, nowy szkoleniowiec "Nietoperzy" zakazał piłkarzom powrotu do domu w dni, w które będą odbywali dwie jednostki treningowe. Zawodnicy mają spać w hotelu położonym nieopodal Paterny, tak by maksymalnie skoncentrować się na pracy już na tym etapie przygotowań. Gattuso w swoim pierwszym przemówieniu na forum drużyny podkreślił, że bierze pełną odpowiedzialność za tę kampanię i każdy problem, który się pojawi.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. EverBanega8707.07.2022; 08:24
EverBanega87Do której kolejki gattuso utrzyma stołek bądź sam się podda? Ja stawiam max 9kolejka
2. Cirian07.07.2022; 15:21
Cirian5 kolejka. Po 4 kolejkach przegranych pod rząd, następna będzie z cyklu "wygrywasz albo się zmywasz", a tam remis.
3. LukasZ_NS07.07.2022; 17:52
LukasZ_NSJeśli faktycznie to Lim go chciał to nie ma szans, że go wyrzucą po 5 kolejkach czy 9 nawet jakby przegrywał i remisował tylko...wtedy to i tak ponad połowa sezonu, ewentualnie na nowy rok...
4. Cirian08.07.2022; 10:37
CirianMając na uwadze obecne realia klubowe, byłbym ostrożny z takimi imperatywami ;)