sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia zagra z Borussią i VfB

Michał Kosim, 15.06.2022; 20:50

Plan na pretemporadę

Valencia ogłosiła pierwszych rywali, z którymi zmierzy się w trakcie przygotowań do sezonu. To Borussia Dortmund i VfB Stuttgart. Spotkania odbędą się w Austrii oraz w Niemczech.

Borussia Dortmund to druga ekipa poprzedniego sezonu Bundesligi. Z Valencią mierzyła się dwukrotnie w spotkaniach towarzyskich: 1 czerwca 1960 roku na Mestalla padł remis 2:2, natomiast spotkanie z 25 lipca 2009 roku, rozegrane na Signal Iduna Park, również zakończyło się remisem (1:1). Mecz w ramach pretemporady odbędzie się 18 lipca o godzinie 19:00 na Cashpoint Arenie.

Drugim ogłoszonym przez klub rywalem jest VfB Stuttgart. Piętnasta ekipa zeszłych rozgrywek tylko raz grała przeciwko Los Ches: 20 lipca 2013 roku w trakcie przygotowań do sezonu ekipa z Niemiec wygrała z „Nietoperzami” 1:0. Spotkanie zaplanowane jest na 23 lipca. Odbędzie się na Mercedes-Benz Arenie o godzinie 15:30.

Przygotowania w Szwajcarii

Jak podaje Radio Marca Valencia, Gennaro Gattuso planuje rozegrać około cztery mecze w trakcie pretemporady w Szwajcarii, ze spotkaniem praktycznie co dwa dni. Klub ma wkrótce ogłosić kolejnych rywali, z którymi Los Ches się zmierzą.

Kategoria: Mecze | Valencia CF / Radio Marca Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.