sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bordalás: "Współczujemy kibicom"

Wojciech Ciuraj, 24.04.2022; 12:00

Trener po meczu

Szkoleniowiec Valencii - Pepe Bordalás podzielił się swoimi refleksjami po przegranym finale. Hiszpan chwalił swój zespół, podkreślając, że na wielu płaszczyznach drużynie udało się zrealizować 100% założeń.

Przebieg meczu

"Jestem dumny z moich chłopaków. Prawie wszystko zrobili dobrze. Zagrali z wielkim zaangażowaniem i pasją. Wszyscy wiemy, że rzuty karne to loteria, taki jest ten sport. Współczujemy kibicom, bo wspierali nas przez cały sezon i zasłużyli na to trofeum."

Bolesna porażka

"Finałów nie można rozegrać dwa razy. To co się stało jest nieodzowną częścią futbolu. Dziś wszyscy cierpimy i jesteśmy przygnębieni, ale nie zamierzamy trwać w tym stanie. Moja drużyna się podniesie i w pozostałych meczach ligowych będzie walczyła o każdy centymetr boiska."

Gabriel Paulista

"To dla niego być może najtrudniejszy sezon w karierze. Dziś mimo bólu znów był niekwestionowanym liderem. Jego postawa jest inspirująca. Gabi to serce tej szatni."

Przyszłość

"Nie chcę mówić o tym co będzie dalej. Moją pracą jest trenowanie zespołu i wolałbym by tak pozostało. Byliśmy bardzo blisko awansu do europejskich pucharów i to boli."

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK24.04.2022; 12:19
Przykro było patrzeć na zapłakanego Gayię. Widać, że bardzo mu zależy na tym klubie.
2. staste7724.04.2022; 19:57
staste77Tak, masz racje, przykro było patrzeć.
Obyśmy nie stracili trzonu zespłu.
Hugo Duro tym golem pokazał, że koniecznie trzeba go wykupić!