sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trincão może trafić do Valencii

Iwo Rubaszewski, 02.04.2022; 22:22

Zainteresowanie skrzydłowym

Valencia poszukuje wzmocnień na przyszły sezon. Według najnowszych doniesień, piłkarzem, który mógłby dołączyć do „Nietoperzy” jest Francisco Trincão – gracz FC Barcelony wypożyczony do Wolves.

Trincão przybył na Półwysep Iberyjski w 2020 roku, gdy za 31 mln € przeszedł z Bragi do Blaugrany. Nie sprawdził się jednak w drużynie z Katalonii zdobywając raptem 3 bramki i 2 asysty w 42 meczach, w związku z czym z początkiem sezonu 2021/2022 udał się na wypożyczenie do Wolves. Przygoda 22-latka na Wyspach również nie przebiega zgodnie z planem. W drużynie z Premier League strzelił 2 gole i dołożył asystę. Ze względu na to Wolverhamton prawdopodobnie nie aktywuje zawartej w umowie klauzuli wykupu, która opiewa na 30 mln €. Anglicy zapłacą za to Barcelonie 6 mln € kary.

Valencia zainteresowała się sytuacją Portugalczyka, biorąc pod uwagę niepewną przyszłość Gonçalo Guedesa. Los Ches dołączyli tym samym do dość szerokiego grona zainteresowanych Trincão – o skrzydłowego zabiegają FC Porto, Benfica i Leeds United.

Kategoria: Transfery | El Desmarque | fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.