sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Fran Navarro wróci do Valencii?

Wojciech Ciuraj, 01.03.2022; 19:39

Powrót wychowanka?

Niedawne wypowiedzi Anila Murthy`iego na temat klubowej filozofii rozwiały wszelkie wątpliwości odnośnie letniego okienka transferowego. Valencia nadal będzie sprzedawać, a odejścia ważnych graczy zdaniem Meritonu mają otworzyć szanse dla rozwoju młodych talentów ze szkółki. Kadrę uzupełnią piłkarze określani jako okazje rynkowe. Jednym z piłkarzy mieszczących się w tych kryteriach jest Fran Navarro.

Hiszpański napastnik zaledwie kilka miesięcy temu zakończył swoją karierę w ekipie "Nietoperzy". Navarro jako wychowanek Valencii przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia, jednak nigdy nie przebił się do pierwszego zespołu zatrzymując się na drugim zespole. Widząc pewien zastój w karierze napastnika, klub postanowił nie robić mu problemów z wyborem nowego pracodawcy. Najbardziej konkretna okazała się portugalska ekipa Gil Vicente i to właśnie w Portugalii kariera 24-latka wreszcie nabrała tempa.

Fran Navarro z miejsca stał się prawdziwą rewelacją ligi. W 22 spotkaniach zdobył 13 bramek wyrastając na czołowego strzelca portugalskiej ekstraklasy. Dzięki jego dyspozycji, Gil Vicente na tym etapie sezonu zajmuje miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Valencia zachowała 50% praw do karty zawodniczej Hiszpana, w związku z czym letni transfer nie nadwyrężyłby klubowych finansów. Wobec niemal pewnego odejścia Guedesa i Maxiego, powrót Frana Navarro wydaje się bardzo prawdopodobny.

Kategoria: Transfery | golsmedia, fot. golsmedia skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Rokoldo02.03.2022; 08:02
Ciekawa opcja. Ktoś widział go w akcji? Dużo lepszy od Maxigoala? :D