sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Rivero w Alcorcón

Iwo Rubaszewski, 29.01.2022; 13:40

Zwrot akcji

Przez dłuższy czas wydawało się, że Cristian Rivero przejdzie do FC Dallas, ale deal nie doszedł ostatecznie do skutku. Nie oznacza to jednak pozostania bramkarza na Mestalla. Rivero trafił na wypożyczenie do drugoligowego AD Alcorcón.

Oświadczenie VCF

„Valencia CF i AD Alcorcón doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia Cristiana Rivero do 30. czerwca 2022 roku.”

„Klub życzy wychowankowi powodzenia na nowym etapie kariery.”

Rivero w tym sezonie był bramkarzem numer cztery. Nie rozegrał ani minuty, a zazwyczaj nie pojawiał się nawet w kadrze meczowej, wskutek czego Valencia zdecydowała się na wypożyczenie golkipera. Pierwotnie Hiszpan miał trafić za ocean, do FC Dallas. Kilka dni temu sytuacja uległa jednak zmianie i ewentualny transfer został określony przez ElDesmarque jako bardzo skomplikowany, niedługo później rozmowy zerwano. Znalezienie kolejnego klubu zainteresowanego wypożyczeniem bramkarza nie okazało się trudne.

Alcorcón nie będzie łatwym miejscem pracy dla Rivero. Drużyna zamyka tabelę LaLiga SmartBank, tracąc 14 punktów to bezpiecznych miejsc. Są najgorszą defensywą ligi z 46. straconymi golami w 24. meczach. W całym sezonie ligowym zachowali tylko trzy czyste konta. Klub z drugiego poziomu rozgrywkowego nie będzie miał możliwości wykupienia Rivero.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com | ElDesmarque | Marca | fot. Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.