sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Luiz Felipe na celowniku

Wojciech Ciuraj, 04.01.2022; 22:12

Ambitny cel zarządu

Włodarze klubu po odciążeniu budżetu płacowego intensywnie pracują nad transferami, których coraz częściej domaga się José Bordalás. Priorytetem ma być zakontraktowanie środkowego obrońcy. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, Valencia jest gotowa przeprowadzić transfer gotówkowy by wzmocnić tę pozycję. Jednym z kandydatów jest obrońca Lazio Rzym - Luiz Felipe.

24-letni Brazylijczyk jest jednym z najciekawszych graczy występujących na tej pozycji w Serie A. Oprócz Valencii zainteresowanie stoperem wyrażają także kluby z Mediolanu - Inter i Milan. Należy jednak przypuszczać, że te kluby nie będą jedynymi konkurentami Valencii w walce o podpis Luiza Felipe. W czerwcu kończy się jego kontrakt z Lazio, w związku z czym Rzymianom zależy na spieniężeniu jego karty zawodniczej już w styczniu by uzyskać za niego jakiekolwiek pieniądze.

Valencia wzmocniona pieniędzmi z funduszu CVC, a także klauzulą uzyskaną z transferu Ferrana Torresa zamierza walczyć o Luiza Felipe do samego końca. Sytuacja finansowa "Nietoperzy" wciąż jest fatalna, jednak ostatnie okoliczności dają klubowi pewne pole manewru. Luiz Felipe wyceniany jest przez transfermarkt.de na 18 mln. Oprócz brazylijskiego paszportu, posiada także włoskie obywatelstwo, dzięki czemu nie zajmowałby miejsca dla piłkarzy spoza UE.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. EverBanega8704.01.2022; 22:52
EverBanega87Taką młodsza wersja Gabriela. Szkoda, że szukamy w Argentynie. Tanio, ta sama mentalność kulturowa, jakość.
2. Vicente7305.01.2022; 11:07
Vicente73Rywalizujemy z Interem i Milanem... Aha.
3. Cirian05.01.2022; 13:42
CirianMoże frytki do tego?

Jak przychodził lim to miało to oznaczać koniec problemów finansowych i wyprzedaży. Jest jeszcze gorzej. Gdzie jest Amadeo Salvo, co by wziąć odpowiedzialność za lobbowanie tego sabotażysty?