sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kramarić na celowniku

Wojciech Ciuraj, 22.09.2021; 15:28

Chorwat wzmocni drużynę?

Choć do otwarcia zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, włodarze klubu nie próżnują i sondują potencjalne wzmocnienia. Jednym z najpoważniejszych kandydatów do zasilenia Valencii jest chorwacki napastnik - Andrej Kramarić.

Chorwat od kilku sezonów należy do czołówki Bundesligi jeśli chodzi o napastników. Mimo dobrych statystyk strzeleckich Kramarica postrzegać należy raczej jako cofniętego atakującego. Napastnika Hoffenheim wyróżnia świetna technika i wizja gry, dzięki czemu notuje także wiele asyst. Włodarze klubu, a także sam Bordalás uważają Chorwata za idealnego zawodnika do taktyki preferowanej przez hiszpańskiego szkoleniowca.

W normalnych warunkach transfer 30-latka nie byłby możliwy ze względu na problemy finansowe klubu. Jednak kontrakt Kramarica wygasa pod koniec czerwca przyszłego roku, w związku z czym zimowee okienko będzie ostatnią szansą dla Hoffenheim na gotówkowy transfer swojej gwiazdy. Valencia chce powalczyć o Chorwata w styczniu, jednak jest także gotowa poczekać na niego latem, gdyby Niemcy postawili niemożliwe do zrealizowania warunki. Kramarić jest wyceniany przez portal transfermarkt.de na 28 mln €.

Kategoria: Transfery | Eldesmarque, fot. Eldesmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.