sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sobrino blisko Cádiz

Wojciech Ciuraj, 30.08.2021; 12:14

Hiszpan opuści Valencię?

Finisz okienka transferowego ponownie może przynieść sporo zmian w kadrze. Wiele wskazuje na to, że po wielu tygodniach spekulacji klub opuści wreszcie Rubén Sobrino.

W najbliższych godzinach Sobrino może stać się zawodnikiem Cádiz, w którym występował w ostatnich miesiącach w ramach wypożyczenia. Napastnik od dawna znajduje się na liście życzeń Álvaro Cervery, który bardzo ceni hiszpańskiego zawodnika. Andaluzyjska ekipa także może przejść pewne przetasowania personalne w ostatnich dniach okienka, a uwolnione w ten sposób pieniądze pozwoliłyby na zakontraktowanie Sobrino. Valencia mocno liczy na taki obrót spraw. José Bordalás wolałby mieć do dyspozycji Jonathana Calleriego, który lepiej się sprawdzi w jego taktyce i będzie potrafił dać drużynie więcej wchodząc z ławki. Argentyńczyk zniechęcony oczekiwaniem na ruch Valencii prowadzi zaawansowane rozmowy z brazylijskim Sao Paulo, jednak odejście Sobrino może doprowadzić do tego transferu.

Kontrakt Sobrino wygasa w przyszłym roku, więc niewykluczone, że jego umowa zostanie rozwiązana tak jak w przypadku Kangina. Negocjacje pomiędzy klubami trwają i obu stronom mocno zależy na finalizacji ten transakcji.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Mico30.08.2021; 12:46
MicoBardzo dobra wiadomość!
2. Volson30.08.2021; 13:13
Super! Powodzenia! ;)
3. Tomash87g30.08.2021; 14:48
Calleri za Sobrino? Jestem za. Oby tylko zdążyli. Bo ws. Djene raczej nie ma co się nastawiać na szczęśliwe zakończenie.