sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcos André blisko Valencii

Wojciech Ciuraj, 21.08.2021; 12:20

Brazylijczyk nowym napastnikiem?

Wszystko wskazuje na to, że po dwóch latach bez transferów gotówkowych, Valencia wreszcie ruszyła na zakupy. Nowym piłkarzem klubu ma zostać atakujący Realu Valladolid - Marcos André.

Brazylijczyk ma wzmocnić drużynę na wyraźną prośbę José Bordalása. Intencją włodarzy klubu jest przygotowanie nowemu trenerowi kompletnej kadry zdolnej do realizacji jego założeń. Zarówno Peter Lim jak i Anil Murthy nie chcą powtórzyć błędów z zeszłego sezonu gdy klub oszukał Javiego Gracię i spalił nową kampanię już na samym starcie. Po trudnych negocjacjach z Realem Valladolid kluby doszły wreszcie do porozumienia. Transfer brazylijskiego snajpera ma kosztować 9 mln €, a sam zawodnik podpisze pięcioletni kontrakt.

Oprócz presji wywieranej przez Bordalása, kluczową rolę w transakcji odegrał także sam zawodnik, który poszedł klubowi na rękę w kwestii własnego wynagrodzenia. Marcos André jest zdeterminowany by pracować z José Bordalásem i stworzyć zabójczy duet z Maxi Gómezem. Według najnowszych doniesień transfer napastnika powinien zostać sfinalizowany na dniach, tak by Brazylijczyk rozpoczął od poniedziałku treningi z nowym zespołem. Pewnym problemem pozostaje nadal kwestia nadmiaru w kadrze piłkarzy spoza Unii Europejskiej, jednak włodarze klubu są przekonani, że Kangin Lee niebawem zwolni miejsce i opuści Valencię.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.