sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sampdoria zabiega o Kangina

Wojciech Ciuraj, 02.08.2021; 14:01

Koreańczyk następcą Damsgaarda?

Sampdoria Genua intensyfikuje swoje starania o Kangina Lee. Młody pomocnik zdobył 3 bramki na trwających w Tokio Igrzyskach Olimpijskich czym ponownie przypomniał o sobie europejskim klubom.

Jeszcze przed wyjazdem na turniej, Kangin odrzucił kolejną ofertą przedłużenia wygasającego za rok kontraktu czym dał jednoznacznie do zrozumienia, że nie wiąże swojej przyszłości z Valencią. Włodarzom klubu zależy na gotówkowym transferze pomocnika, jednak skomplikowane realia tegorocznego okienka sprawiają, że póki co oferty nie spełniają oczekiwań zarządu. Włosi liczą, że uda im się zyskownie sprzedać rewelację Mistrzostw Europy - młodego Damsgaarda. Jego następcą mógłby być Kangin, Sampdoria będzie także próbowała obniżyć cenę Koreańczyka włączając w transakcję Jeisona Murillo, którym ponownie interesuje się Valencia.

Jako, że Korea Południowa odpadła z turnieju, przyszłość utalentowanego zawodnika powinna się rozstrzygnąć w najbliższym czasie. Intencją Kangina jest nie wracać już do Valencii, jednak wszystko zależy od wysokości oferty, którą złożą Włosi. Klub liczy, że sprzedaż pomocnika odblokuje okienko i pozwoli na zakup piłkarzy potrzebnych nowemu trenerowi.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Vicente7302.08.2021; 14:50
Vicente73Sprzedać Kangina, bo widać, że wszędzie mu się lepiej gra (chce mu się lepiej grać?), tylko nie w Valencii. Nigdy nie wiązałem z nim większych nadziei i wciąż nie wiążę.
2. Tomash87g02.08.2021; 17:47
Z Kangina nic nie będzie. Może poza jaką przyzwoitą kasę, minimum 15 mln €.
Dziwne, że Valencia ponoć interesuje się Murillo, skoro chyba rok temu był do wyjęcia za 1 mln €. Ale że za sterem jest Lim, to wszystko możliwe.
3. VShingoV02.08.2021; 18:39
Mnie jakoś Kangin nie przekonał. Może nie pasuje do ustawienia 4x4x2. Lepiej by się spełniał jako ofensywny pomocnik z małą ilością zadań defensywnych.
Mam nadzieję, że uda się go sprzedać. Co do Murillo to pewnie rozważany jest w kwestii 4 obrońcy w przypadku, gdyby ktoś zechciał się skusić na Diakhabego.
4. szogun02.08.2021; 20:23
Kangina trzeba sprzedać póki jest chętny. Dopłata plus Murillo to dobry deal.