sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wyprawa Murthy`iego do Madrytu

Wojciech Ciuraj, 06.07.2021; 14:23

Klub stara się o transfery

W ostatnich dniach prezydent klubu - Anil Murthy udał się wraz z Miguel Ángel Coroną do stolicy, gdzie spotkał się z Ángelem Torresem by rozmawiać o potencjalnych ruchach kadrowych pomiędzy Valencią, a Getafe.

Intencją klubu jest dać Bordalásowi odpowiednie narzędzia do pracy by uniknąć sytuacji z zeszłego sezonu. Hiszpański trener nie ukrywa, że z chęcią kontynuowałby współpracę z niektórymi zawodnikami swojego byłego klubu. Szczególnie zależy mu na Djene, Arambarrim i Juanie Iglesiasie. Ten ostatni mógłby dołączyć do Valencii w przypadku odejścia, któregoś z prawych obrońców. Ángel Torres nie zamierza ułatwiać sprawy włodarzom Valencii, jednak zadeklarował zainteresowanie dlaszymi rozmowami. Tym bardziej, że widziałby w swoim zespole Cherysheva i Jasona, a takżę liczy na anulowanie klauzuli zysku z następnego transferu Maksimovica, którą wciąż posiada Valencia.

W klubie panuje przekonanie, że tym razem uda się przygotować kompletną kadrę zdolną do realizacji zamierzonych celów. Sam Bordalás popędza Murthy`iego i Coronę, chce bowiem mieć nowych graczy podczas przygotowań do sezonu. Peter Lim pozostaje nieugięty i zanim zezwoli na jakikolwiek ruch oczekuje sprzedaży zawodników.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva, fot. plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK06.07.2021; 14:41
Cheryshev mógłby faktycznie odejść ;)