sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà: „Mam nadzieję, że zostanę na dłużej”

Bogdan Wójcik, 25.06.2021; 11:57

Kapitan nie myśli o odejściu

José Gayà udzielił krótkiej wypowiedzi w trakcie trwających Mistrzostw Europy. Kapitan Valencii nie pojawił się na boisku w trakcie grupowych zmagań, jednak zdołał wlać nieco otuchy w serca kibiców Los Ches.

„Zawsze to mówiłem – mam nadzieję, że będę kontynuował moją karierę w Valencii. Zostały mi dwa lata kontraktu, i cóż… prawda jest taka, że ​​jestem podekscytowany tym projektem. Mam nadzieję, że będę mógł zostać w Valencii na dłużej” – powiedział Gayà podczas wywiadu dla dziennika À Punt. Choć zamiary kapitana wydają się być jednoznaczne, to niewykluczone, że klub sam zadecyduje o jego przyszłości. Valencia może sprzedać Gayę w dowolnym momencie, aby złagodzić kryzys gospodarczy panujący w klubie.

Gayà ma nadzieję, że będzie miał okazję zostać istotną częścią nowego projektu pod dowództwem Jose Bordalása. „Jest bardzo doświadczonym trenerem. Ma jasne pomysły i jest liderem szatni. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak chcemy i że Valencia ponownie stanie się tą Valencią, której wszyscy pragniemy” – stwierdził lewy obrońca.

Ponadto Gayà ponownie przeanalizował katastrofalny ostatni sezon. „Od początku sezonu wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Wszyscy to przeczuwaliśmy i w istocie tak się stało. Może ostatecznie nie broniliśmy się przed spadkiem, ale... cóż, zawsze powtarzałem, że ta drużyna może walczyć o awans do Europy i bycie na szczycie, ale rzeczywistość była taka, że bardzo trudno było nam wygrać dwa mecze z rzędu” – wspomina Hiszpan.

Kategoria: Wywiady | Marca | fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LimaK25.06.2021; 14:40
On na prawdę musi bardzo kochać ten klub! Szacun! :)
2. LimaK25.06.2021; 14:42
*naprawdę ;)
3. Tapczan25.06.2021; 14:50
W ostatnim FM już po paru meczach szuka nowego wyzwania ;D
4. zompson25.06.2021; 14:51
zompsonJa bym nie miał najmniejszych pretensji do niego ani Solera gdyby wymuszali transfer.
5. szogun26.06.2021; 20:24
Podobno chcemy oddać Gaye za Alene i Braithwaita do Barcelony. Kabaretu ciąg dalszy.
6. zompson28.06.2021; 16:23
zompsonznając meriton taki deal jest bardzo prawdopodobny. Anil będzie przekonany że jest transferowym geniuszem, bo sprowadził za Gaye Braithwaita z samej wielkiej barcelony