sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Huesca vs. Valencia - zapowiedź

Wojciech Ciuraj, 22.05.2021; 16:37

Ostatni mecz sezonu

Kampania 2020/21 dobiega końca. Valencia ma za sobą jeden z najgorszych sezonów w historii klubu, a dla wielu piłkarzy dzisiejszy mecz będzie ostatnim w barwach "Nietoperzy".

Zarówno kibice jak i zawodnicy będą chcieli jak najszybciej zapomnieć tegorocznych wynikach drużyny. Pamiętać powinni włodarze klubu, którzy swoją niekompetencją doprowadzili Valencię do miejsca, w którym tak utytułowany klub niemal do końca rozgrywek walczy o utrzymanie. Otoczenie Anila Murthy`iego utrzymuje, że wyciągnięto wnioski z obecnego sezonu i kształt nowego projektu zostanie zaprezentowany tuż po sezonie.

Jak będzie wyglądała Valencia w sezonie 2021/22? Tego nie wie chyba nawet Anil Murthy. Faktem jest jednak, że dziś wielu piłkarzy po raz ostatni wystąpi w koszulce z nietoperzem na piersi. Mangala i Gameiro już pożegnali się z drużyną. Klub opuszczą najpewniej także Cillessen, Kangin, Maxi i Guedes. Voro zamierza wystawić na Huescę najmocniejszą jedenastkę by pozytywnie zakończyć ten trudny sezon. W bramce wystąpić ma Cillessen, a przed nim trójka stoperów: Gabriel, Diakhaby i Guillamón. Na prawym wahadle najpewniej zobaczymy Correię. Po drugiej stronie wystąpi kapitan - José Luis Gayà. W środku pola Voro chce postawić na Solera, Wassa i Racica. Natomiast za zdobywanie bramek odpowiadać mają Guedes i Maxi.

Mimo, że piłkarze Valencii nie mają już żadnych celów sportowych, powinniśmy dziś zobaczyć zacięty mecz, bowiem gospodarze mogą dziś zapewnić sobie utrzymanie w LaLidze. Czy podopieczni Voro utrzymają koncentrację? Przekonamy się po 18!

Huesca: Álvaro Fernández; Maffeo, Pulido, Siovas, Gastón Silva, Sergio Gómez; Seoane, Mikel Rico, Ferreiro; Sandro i Rafa Mir.

Valencia CF: Cillessen; Correia, Paulista, Guillamón, Diakhaby, Gayà; Wass, Carlos Soler, Racic, Guedes i Maxi.

Kategoria: Mecze | Własne, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.