sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bunt Anila?

Wojciech Ciuraj, 01.04.2021; 16:36

Plan prezydenta

W ostatnich latach Anil Murthy należał do najwierniejszych ludzi Petera Lima, na każdym kroku broniąc kontrowersyjnych decyzji większościowego udziałowca. Wygląda jednak na to, że po latach uległości, prezydent zamierza podjąć próbę przejęcia pełnej władzy nad klubem.

Nie da się ukryć, że Murthy nie jest ulubieńcem kibiców. Jako wierny i bezrefleksyjny urzędnik obsadzony przez Meriton, prezydent stał się twarzą upadku projektu sportowego. Jak donoszą hiszpańskie media, sam Anil zdaje sobie sprawę z nieudolności Petera Lima i ma dość firmowania swoją twarzą jego ekscentrycznych decyzji. Wraz z Miguelem Ángelem Coroną, z którym łączą go bardzo dobre relacje, mają pomysł na nowy, konkurencyjny projekt sportowy. Zapowiadane zniesienie zasad Finansowego Fair Play, a także zmienne z zeszłorocznej wyprzedaży mają pozwolić na konieczne wzmocnienia. Jedynym hamulcowym w tym przypadku pozostaje Peter Lim, który według Murthy`ego i Corony po prostu nie zna się na piłce.

Prezydent nawiązał kontakty z walenckimi przedsiębiorcami szukając możliwości odkupienia klubu od Petera Lima i przywrócenia Valencii należnego jej miejsca. Bliskie otoczenie Murthy`ego potwierdza także zaangażowanie księcia Johoru w sprawę ewentualnego przejęcia. Ten nieoczekiwany zwrot akcji jeszcze bardziej komplikuje najbliższą przyszłość drużyny, jednak niewykluczone, że właśnie z najbardziej nieoczekiwanej strony nadejdzie wyczekiwane ocalenie.

Kategoria: Ogólne | El Desmarque, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Jarunio01.04.2021; 17:18
JarunioDziś 1 kwietnia i wszystko wiadomo :)
2. Volson01.04.2021; 17:52
1 kwietnia!
3. Olivio12301.04.2021; 19:23
Przez pierwsze zdania łyknąłem skecz, ale po chwili jorgnąłem się, że dziś 1 dzień kwietnia...
4. Dzidek02.04.2021; 12:33
DzidekDzięki za komentarze, bo i ja się nabrałem :P
5. vcf02.04.2021; 14:17
vcfWkręt pierwsza klasa!! :) Brawo :)
Uderzyliście w czuły punkt, bo wiadomo, że każdy z nas z utęsknieniem czeka, aż pan Lim pójdzie sobie hen daleko od naszego klubu...