VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

PSG zainteresowane Kondogbią

Wojciech Ciuraj, 09.09.2020; 19:35

Paryżanie badają sytuację pomocnika

Włodarze finalisty tegorocznej edycji Ligi Mistrzów szykują się do kolejnego sezonu. Wśród piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić mistrza Francji wymienia się Geoffreya Kondogbię. Zawodnik Valencii idealnie wpisuje się w poszukiwany profil zawodnika, a chaos panujący w klubie zachęca potencjalnych nabywców do składania ofert.

Włodarze PSG rozczarowani klęską z Bayernem zamierzają w kolejnym sezonie powalczyć o sukces na arenie międzynarodowej. Jedną z pozycji, którą chcą wzmocnić jest środek pola. Francuzi intensywnie zabiegali o transfer Sergeja Milinkovića-Savića, jednak Serb zdecydował się pozostać w Lazio na kolejny sezon. Drugim nazwiskiem na liście dyrektora sportowego PSG - Leonardo jest Geoffrey Kondogbia. Reprezentant Republiki Środkowej Afryki doskonale zna realia ligi francuskiej i byłby odpowiedzią na potrzeby Thomasa Tuchela. Dzięki swojej sile fizycznej, a także dobremu wyszkoleniu technicznemu, Kondogbia wzbudza zainteresowanie wielu mocnych drużyn.

Sam piłkarz byłby skłonny opuścić Hiszpanię w przypadku transferu do większego klubu. Mistrzowie Francji będą chcieli wykorzystać trudną sytuację Valencii składając oferty znacznie poniżej klauzuli wykupu pomocnika, która wynosi 80 mln €.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte, fot. Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK10.09.2020; 12:04
Klauzulę ma 80 mln, a pewnie odejdzie za 20, albo i mniej...
2. chiefer10.09.2020; 18:47
chieferJakby Lim go spieniężył za 20k to na Mestalla strzelały by szampany XD.
3. kOst11.09.2020; 13:53
kOstNie no, bez jaj. Bez niego układanka i jakakolwiek nadzieja się ulotni.

Wydaje mi się że granie 2 dmami racic i Kondo może wyglądać dużo lepiej niż parejo z kimkolwiek. Przed nimi kangin na skrzydłach Gonzo i Vallejo, z przodu Maxi i wracamy do top 4