VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piccini może trafić do Alavés

Iwo Rubaszewski, 02.09.2020; 21:23

Wypożyczenie do kraju Basków?

Kolejni zawodnicy opuszczają Valencię. Po niedawnym odejściu Rodrigo, może nadejść koniec przygody Cristiano Picciniego na Mestalla. Zainteresowanie włoskim obrońcą wykazuje Deportivo Alavés.

Boczny obrońca pauzował przez niemal cały miniony sezon. Ze względu na uraz rzepki zagrał jedynie w dwóch meczach, przebywając na boisku raptem przez 75 minut. Piłkarz wrócił jednak niedawno, rozgrywając 45 minut w towarzyskim spotkaniu przeciwko Castellón. Niemniej Javi Gracia nie widzi go w kadrze Valencii na nadchodzące rozgrywki. Hiszpan miał przede wszystkim zauważyć braki w parametrach szybkościowych Włocha i jego pierwszym wyborem na prawą flankę defensywy ma zostać Daniel Wass. W planach trenera mieści się również Thierry Correia, lecz przyszłość Portugalczyka wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Deportivo Alavés złożyło Valencii ofertę wypożyczenia Picciniego na sezon 2020/21. Na drodze do zrealizowania transakcji stoi jednak sam piłkarz. Włoch bardzo chce zostać w klubie i rozwijać się pod okiem Gracii.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SuperDeporte| Ser Deportivos Valencia | fot. PlazaDepotiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. staste7703.09.2020; 09:11
staste77Ta cała nasza polityka transferowa to głupota.