sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie forumowego typera

Redakcja, 04.08.2020; 18:24

gjorgos, ElMago i VdV23 z nagrodami

Dobiegła końca jubileuszowa, X edycja forumowego typera! Nagrody w niedawno zakończonym sezonie ufundował użytkownik naszej strony, Maciek_1985.

Kilkanaście dni temu, znacznie później niż zakładano, dobiegła końca kampania 2019/2020. To już drugi sezon, w którym nagrody funduje Maciek_1985, który od wielu lat udziela się na stronie VCF.pl, naszym forum, a także na mediach społecznościowych i grupach kibicowskich. Spora część redakcji oraz wielu użytkowników VCF.pl miała przyjemność kupować od Macieja koszulki i gadżety Valencii i możemy zapewnić, że oferowane przez niego produkty są oryginalne oraz świetnej jakości.

Do zdobycia w X edycji forumowego typera były cztery nagrody:

1) oryginalna koszulka Valencii CF (do wyboru z szerokiego asortymentu sponsora naszego Typera); 2) biała czapka z daszkiem (adidas); 3) kubek; 4) brelok;

Zasady przyznawania nagród były następujące:

  1. miejsce: dwie dowolne nagrody do wyboru spośród czterech powyższych;
  2. miejsce: jedna nagroda do wyboru spośród dwóch pozostałych; nagroda specjalna: zwycięzca ostatniej, czwartej nagrody został wyłoniony poprzez losowanie, w którym udział wzięli wszyscy Użytkownicy, którzy obstawili co najmniej 50% wszystkich oficjalnych spotkań Valencii w sezonie.

Dodatkowo, redakcja VCF.pl postanowiła zwiększyć pulę nagród o kubek. Jego posiadacz zostanie wyłoniony na drodze losowania, w którym udział wezmą wszyscy Użytkownicy, którzy obstawili co najmniej 50% wszystkich oficjalnych spotkań Valencii w sezonie.

Pierwsze miejsce i prawo do wyboru dwóch nagród zgarnął gjorgos. Jedną nagrodę za drugą pozycję w Typerze otrzyma ElMago. Wyłoniony w losowaniu nagrody specjalnej został gjorgos, zaś w losowaniu nagrody od VCF.pl najwięcej szczęścia miał VdV23. Gratulujemy!

Wszystkich szczęśliwców prosimy o kontakt z Maciejem na facebooku. Z kolei VdV23 prosimy o kontakt na admin@vcf.pl. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie! Pełna klasyfikacja dostępna jest na naszym FORUM.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. longer05.08.2020; 14:07
longerWow. Ale mnie obsypało z rogu obfitości. Serdecznie dziękuję i gratuluję pozostałym. Dzięki za zabawę (choć zabawnie w tym sezonie bywało rzadko)
2. elb10.08.2020; 09:49
elb@longer

Jeśli na forum funkcjonujesz jako gjorgos, zgłoś się jak najszybciej po odbiór nagród. W przeciwnym razie otrzymają je kolejne osoby na liście.