sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ferran piłkarzem sezonu 19/20

Redakcja, 03.08.2020; 17:42

Użytkownicy docenili skrzydłowego

Ferran Torres został wybrany najlepszym graczem Valencii w zakończonym sezonie 2019/2020. Użytkownicy VCF.pl uznali, że młody Hiszpan był kluczową postacią w zespole i wygrał plebiscyt ze sporą przewagą.

Ferran ma za sobą przełomowy sezon. Skrzydłowy był pewnym punktem drużyny Valencii, a na jego koncie znalazło się sześć goli i osiem asyst, a teraz, na podstawie pomeczowych ankiet, został wybrany MVP sezonu 2019/2020.

Drugie miejsce, ex aequo, zajęli Rodrigo Moreno i Jasper Cillessen. Poza podium znalazł się ubiegłoroczny zwycięzca, Dani Parejo. Pełną klasyfikację można zobaczyć na naszym FORUM.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Olivio12303.08.2020; 20:11
O tym, jak bardzo pozbawione sensu jest typowanie w takim formacie jaki jest obecnie (te bzdurne subiektywne "nominacje" redaktorów po każdym meczu) niech pokażą to tylko niektóre zestawienia:

Rodrigo Moreno 42 pkt
Dani Parejo 29 pkt (aż????????)
Kevin Gameiro 28 pkt (aż???????)
Jose Gaya 16 pkt (tylko??????????)
Goncalo Guedes 16 pkt
Carlos Soler 12 pkt
Dienis Czeryszew 11 pkt
Geoffrey Kondogbia 10 pkt
Daniel Wass 8 pkt
Hugo Guillamon 8 pkt
Ruben Sobrino 4 pkt
Ezequiel Garay 1 pkt

Parejo i Gameiro - zawodnicy, do których można mieć największe pretensje w sezonie - mają dwukrotnie więcej punktów, niż najlepszy chyba w przekroju całego sezonu Gaya. Z Gayą to chyba coś źle policzyliście, bo aż się wierzyć nie chce, jak niesprawiedliwa jest jego lokata i wynik zaledwie 16 pkt w 32 meczach...

Beznadziejny Guedes i równie beznadziejni Czeryszew i Soler zdecydowanie lepsi od równego i stabilnego cały sezon Wassa...

Jedno z najsłabszych ogniw w zespole - Parejo - trzykrotnie więcej punktów od niemal zawsze w meczu lepszego kolegi z linii pomocy, Kondogbii... A najpewniejszy punkt bloku defensywnego Coquelin gdzieś pałęta się pośród kopiących się w czoło nieudaczników...
Śmiać się chce...

Sobrino (największa chyba pokraka w zespole, nie licząc Diakhabiego, bo na niego trudno znaleźć odpowiednie epitety) lepszy od ostoi naszej defensywy Garaya, który "zdobył"... 1 pkt w 23 meczach.

I tak dalej, i tak dalej...
Zmieńcie formułę typowania na zawodnika meczu na taką jaka była wcześniej (wiem, wiem, że redaktorów kusi perspektywa decydowania o wszystkim, co na stronie, ale ludziom nie trzeba pokazywać paluszkiem co mają robić i jakich wyborów dokonywać, komuna dawno minęła), bo co sezon w podsumowaniu będziemy mieli kabaret.