VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jason Remeseiro trafi do Sportingu?

Mateusz Nowacki, 28.07.2020; 17:32

Portugalczycy zainteresowani

Jason, który trafił do Valencii latem 2019 r., może nie doczekać się debiutu w oficjalnym meczu w barwach „Nietoperzy”. Skrzydłowym interesuje się Sporting Lizbona.

Epizod Jasona Remeseiro w Valencii jest dość nietypowy. Hiszpan trafił na Mestalla jeszcze za kadencji trenera Marcelino, lecz do tej pory nawet nie zadebiutował w oficjalnym meczu w barwach Los Ches. Skrzydłowy zaraz po zakończeniu przygotowań do sezonu został wypożyczony do Getafe i nie jest powiedziane, że po powrocie tego debiutu się w ogóle doczeka.

Jak podaje A Bola, pozyskaniem 25-letniego skrzydłowego Valencii zainteresowany jest Sporting Lizbona. Portugalczycy cenią sobie wszechstronność w ataku, jaką dysponuje Hiszpan. W przypadku braku porozumienia, alternatywą dla Jasona pozostaje Nuno Santos (Rio Ave).

Choć rozgrywki ligowe dobiegły końca to przed Jasonem Remeseiro czekają jeszcze występy w Lidze Europy. Najbliższym rywalem Azulones będzie włoski Inter Mediolan.

W obecnym sezonie Jason wystąpił łącznie w 25 spotkaniach podczas których zdobył jedną bramkę i asystował przy czterech trafieniach.

Kategoria: Transfery | PlazaDeporitva | A Bola | fot. Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.