sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ciao Florenzi!

Mateusz Nowacki, 22.07.2020; 17:47

Włoch wraca do Romy

Po trwającym niemal pół roku wypożyczeniu, Alessandro Florenzi opuszcza Valencię i powraca do Romy. Włoch nie omieszkał pożegnać się z kibicami Los Ches.

Włodarze „Nietoperzy” nie zdecydowali się przedłużyć wypożyczenia Alessandro Florenziego o kolejny rok i tym samym obrońca kończy swoją przygodę z Valencią. Tymi oto słowami 29-letni Włoch pożegnał się z kibicami na swoim profilu na Instagramie:

Wielkie dzięki! Valencia przyjęła mnie serdecznie i z sympatią. Musieliśmy zmierzyć się z wieloma drużynami na boisku, ale potem wszyscy graliśmy razem jako jedna drużyna przeciwko nieoczekiwanemu i przeklętemu przeciwnikowi. Dziękuję, bardzo dziękuję za to, że poczułem się tu jak w domu. Dziękuję wszystkim pracownikom Valencia CF, od pierwszego do ostatniego. Dziękuję moim kolegom - grupie fantastycznych ludzi. Dziękuję valencianistas za okazaną miłość. Ciao Valencia, Y MUCHAS GRACIAS! Masz we mnie jeszcze jednego valencianistę. Alessandro.

Wyświetl ten post na Instagramie.

MUCHAS GRACIAS! Valencia me ha acogido con afecto y cariño. Debíamos afrontar en el campo a muchos equipos, pero después nos encontramos todos juntos jugando en un solo equipo contra un adversario inesperado y maldito. Gracias, gracias de verdad a todos por haberme hecho sentir como en casa. Gracias a todos los componentes del Valencia CF, del primero al último. Gracias a mis compañeros: un grupo de personas fantásticas. Gracias valencianistas por vuestro cariño. Ciao Valencia, Y MUCHAS GRACIAS! Aquí tenéis a un valencianista más. Alessandro. // SOLO GRAZIE! Valencia mi hai accolto con affetto e calore. Dovevamo affrontare in campo tante squadre, e poi ci siamo ritrovati tutti a giocare in una sola squadra contro un avversario inaspettato e maledetto. Grazie, grazie davvero per avermi fatto sentire a casa. Grazie a tutti i componenti della società: dal primo all’ultimo. Grazie ai miei compagni: un gruppo di ragazzi fantastici. Ciao Valencia, SOLO GRAZIE! Alessandro

Post udostępniony przez ALESSANDRO FLORENZI (@florenzi)

Alessandro Florenzi rozegrał w barwach Valencii łącznie 14 spotkań, podczas których otrzymał po jednej żółtej i czerwonej kartce.

Kategoria: Ogólne | Twitter | własne | fot. SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Volson22.07.2020; 21:20
Myślałem, że Florenzi przełamie klątwę prawej strony. Oczekiwałem od niego znacznie więcej, ale trafił chyba po prostu na zły moment klubu.
2. Abec22.07.2020; 22:48
AbecGeneralnie na tle poprzednich kampanii to ten sezon nie był najlepszy w jego wykonaniu. W Romie przegrywał rywalizację, gdzie wcześniej od wielu lat był piłkarzem od którego zaczynało się rozpisywanie składu.

Mimo wszystko osobiście uważam, że u nas grał naprawdę solidnie i nie obraziłbym się jakby Valencia zdecydowała się przedłużyć jego wypożyczenie.