sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

N’ Dicka może trafić do Valencii

Mateusz Piniarski, 19.04.2020; 20:12

Los Ches obserwują Francuza

Karuzela transferowa nie zwalnia tempa. Kolejnym zawodnikiem mogącym zasilić kadrę „Nietoperzy” jest młodzieżowy reprezentant Francji.

Valencia planuje kadrę na nowy sezon. Jednym z zawodników mogących wzmocnić zespół jest młody obrońca, Evan N’Dicka. Według niemieckich dziennikarzy Valencia jest zainteresowana usługami Francuza, jednak interesują się nim również Liverpool i Arsenal.

Evan jest lewonożnym środkowym obrońcą Eintrachtu Frankfurt, w razie konieczności mogącym grać na lewej obronie. Jest związany umową z niemieckim zespołem do 2023 roku, przez co jego transfer wymagałby sporych funduszy. Obecnie w kadrze Los Ches znajduje się tylko jeden środkowy obrońca grający lewą nogą, Eliaquim Mangala, przez co N’Dicka byłby bardzo pożądaną opcją.

Wobec kontuzji Garaya oraz słabej formy zmienników: Mouctara Diakhaby’ego i Eliaquima Mangali, jednym z celów „Nietoperzy” na następne okienko jest zakup młodego, ogranego w futbolu na wysokim poziomie obrońcy. Mimo, iż zawodnik Eintrachtu Frankfurt byłby niebanalnym wzmocnieniem defensywy, Valencia wciąż sonduje rynek, obserwując innych piłkarzy.

Kategoria: Transfery | El Desmarque, Sky Sports | fot. El Desmarque skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.