VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paulista: „To był bardzo brzydki mecz”

Mateusz Nowacki, 09.02.2020; 10:24

Kilka słów od obrońcy

Po spotkaniu z Getafe, Gabriel Paulista został poproszony o udzielenie wywiadu w którym to obrońca wyjaśnił przyczyny porażki.

O meczu

Wszystko poszło źle. Szczerze mówiąc, odpadnięcie z Pucharu Króla z Granadą było dla nas czymś bardzo trudnym i ten mecz był dla nas szansą na powrót na ścieżkę zwycięstw. Wszystko poszło nie tak jak byśmy chcieli, w defensywie i ataku. Mamy tydzień na regenerację i ciężki trening, więc możemy wygrać następne spotkanie. Przeciwko Atlético Madrid, u siebie, musimy wygrać.

Aby to zrobić musimy walczyć. Zawsze musimy podchodzić z szacunkiem do przeciwnika, ale musimy być zarazem silni i bardziej solidni w każdym aspekcie gry.

O przyczynach porażki

Brakowało nam ważnych piłkarzy, ale nie możemy tego traktować jako wymówkę. Z graczami jakich mamy, musimy pokazać dlaczego tu jesteśmy i być trochę mocniejsi. Każdy, od bramkarza do Maxiego (przyp. red – napastnika). Musimy być solidniejsi pod każdym względem. Teraz skupimy się na następnym meczu.

Wiemy, że jesteśmy silni w domu, ale jeśli zagramy tak jak dzisiaj to znowu przegramy. To był bardzo brzydki mecz i jedyne co nam pozostaje to pogratulować Getafe FC.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com | goal.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.