VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: César wraca do Valencii

Marcin Śliwnicki, 20.01.2020; 17:17

Uzupełnienie sztabu technicznego

Choć kibice „Nietoperzy” czekają z utęsknieniem na wzmocnienia składu, klub pierwsze ruchy transferowe poczynił w sztabie technicznym. Zarząd klubu zdecydował się obsadzić dwa stanowiska wolne od dłuższego czasu – dyrektora sportowego oraz szefa ds. scoutingu.

To właśnie w tej pierwszej roli występować będzie od tej pory César Sánchez. Hiszpan wraca więc na stare śmieci – w Valencii występował bowiem przez trzy sezony. W 90-ciu rozegranych dla Los Ches spotkaniach były już bramkarz wpuścił 87 bramek. César ukończył studia ekonomiczne, posiada również licencję UEFA Pro oraz legitymuje się odbyciem kursu na dyrektora sportowego organizowanego z ramienia RFEF.

Miguel Ángel García Pérez-Roldán, lub po prostu Miguel Corona, będzie piastować drugą ze wspomnianych funkcji. Hiszpan w trakcie kariery zawodniczej występował na pozycji ofensywnego pomocnika. Był piłkarzem, a ostatnio dyrektorem sportowym UD Almerii.

Treść komunikatu:

Valencia CF mianuje swojego byłego zawodnika Césara Sáncheza stanowisko dyrektora sportowego. Od tej pory kierować będzie on pionem sportowym, współpracując jednocześnie z nowym szefem do spraw scoutingu, Miguelem Ángelem Coroną. Kontrakty obu obowiązywać będą do czerwca 2020 roku. W wykonywaniu obowiązków wspierani będą przez Jorge Lópeza.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. mattaj20.01.2020; 17:30
mattajKurde, przydałby się ktoś taki na brame teraz.
2. Ashkan20.01.2020; 18:15
moze by jeszcze dal sie namówić, żeby troche pobronił u nas?.... bo z tym bardzo kiepsko
3. Dzidek20.01.2020; 18:27
Dzidek(。◕‿‿◕。)
4. zompson20.01.2020; 20:47
zompsonZatrudniamy dyrektora sportowego i szefa skautingu 10 dni przed końcem okna transferowego :D nawet nie wiem jak to skomentować...