sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Barcelona chce Alemany’ego

Maciej Romanowski, 27.10.2019; 15:24

Oferta z Katalonii

Katalońskie radio RAC1 zakomunikowało, że FC Barcelona złożyła Mateu Alemany’emu ofertę dołączenia do zespołu. Obecny dyrektor generalny Los Ches miałby sprawować w ekipie Azulgrana kierownictwo sportowe oraz mieć duży wpływ na zarządzanie klubem i prowadzenie negocjacji z piłkarzami.

Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Mateu Alemany’ego w Valencii jest już przesądzona. Jego odejście jest pewne, a jedynym pytaniem jest, kiedy to nastąpi. Mówi się, że jedynym powodem, dla którego Alemany nie związał się jeszcze z Blaugraną jest klauzula zawarta w jego kontrakcie, zabraniająca mu dołączenia do któregokolwiek zespołu z Primera División. Klub z Mestalla od dwóch tygodni prowadzi ze swoim dyrektorem negocjacje, których celem jest pokojowe rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Jednakże w ostatnich dniach utknęły one w martwym punkcie.

Kibice ekipy Blanquinegros muszą pogodzić się z faktem, że dyrektor sportowy odpowiedzialny za ostatnie sukcesy zespołu, niedługo się z nim pożegna. A Peterowi Limowi powinno dać do myślenia to, że Mateu Alemany’ego chce zakontraktować jeden z najlepszych klubów na świecie.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. lisovski27.10.2019; 18:01
lisovskiO popatrz jaki zbieg okoliczności .