sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rusza X edycja Forumowego Typera!

Redakcja, 16.08.2019; 15:41

Jubileusz FT

Już dziś oficjalnie rozpoczyna się sezon LaLiga 19/20, co oznacza, że startuje również nasz Forumowy Typer. Do wygrania będą nie trzy, a aż cztery nagrody!

Drugi rok z rzędu sponsorem nagród będzie użytkownik naszej strony, Maciek_1985, uczestnik i organizator wielu zlotów i turniejów oraz posiadacz jednej z największych kolekcji ubrań i gadżetów Valencii w Polsce. Właśnie on zapewni Wam oryginalne fanty Valencii CF w naszej zabawie: oryginalną koszulkę (do wyboru z szerokiego asortymentu Maćka), białą czapkę z daszkiem (adidas), kubek oraz brelok.

X edycja Forumowego Typera

Zasady Forumowego Typera nie uległy zmianom. Przed każdym oficjalnym meczem Valencii na forum pojawi się stosowny temat, w którym będzie można obstawić wynik odpowiedniego spotkania. Wytypowanie dokładnego rezultatu to 3 pkt. na koncie, z kolei samo wskazanie zwycięzcy oznacza zainkasowanie 1 pkt. Więcej informacji dostępnych jest na naszym FORUM. Już teraz można obstawić wynik inauguracyjnego meczu przeciwko Realowi Sociedad!

Zasady przyznawania nagród

1. miejsce: dwie dowolne nagrody do wyboru spośród czterech powyższych;
2. miejsce: jedna nagroda do wyboru spośród dwóch pozostałych;
nagroda specjalna: zwycięzca ostatniej, czwartej nagrody zostanie wyłoniony poprzez losowanie, w którym udział wezmą wszyscy Użytkownicy, którzy obstawili co najmniej 50% wszystkich oficjalnych spotkań Valencii w sezonie.

X edycja Piłkarza Meczu, Miesiąca i Sezonu

Oprócz Typera powraca również zabawa w najlepszego Piłkarza Meczu, Miesiąca i Sezonu. Także tutaj zasady pozostają niezmienione i po każdym spotkaniu pięciu piłkarzy weźmie udział w głosowaniu, a najlepszego zawodnika meczu wybiorą użytkownicy. Więcej można przeczytać na naszym FORUM.

Gwarancja jakości

Maciek od lat udziela się już na stronie VCF.pl oraz naszym forum, a także na mediach społecznościowych i grupkach kibicowskich. Spora część redakcji i wielu z naszych użytkowników miała przyjemność zamawiać u Macieja koszulki i gadżety Valencii i możemy zapewnić, że fanty oferowane przez naszego kolegę są oryginalne i w najlepszej jakości.

Jeśli chcielibyście skontaktować się z Maciejem w sprawie nabycia którejś z licznych koszulek, odzieży (również dla najmłodszych) oraz gadżetów, możecie odezwać się na adres mailowy (maciek_1985@vcf.pl) bądź napisać wiadomość na jego konto facebookowe. Sam zainteresowany prosił również by przekazać, iż informacje o większych zamówieniach będą pojawiać się na stronie głównej VCF.pl.

Życzymy Wam powodzenia!

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Lolo16.08.2019; 18:56
link do fejsbuka nie bangla: Strona jest niedostępna
2. NimbleHunt16.08.2019; 20:58
Lolo, jak się zalogujesz to wszystko będzie cacy.