sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niepewna przyszłość Kangina

Wojciech Ciuraj , 19.07.2019; 22:43

Młodzian sprzeciwia się wypożyczeniu

Podczas gdy zarząd bez wytchnienia pracuje nad zamknięciem kadry na nowy sezon, w mediach pojawiły się informacje o możliwym odejściu młodej gwiazdy Valencii – Kangina Lee. Pomocnik ma nie być zainteresowany wypożyczeniem, którego zwolennikami są zarówno trener jak i zarząd.

Koreańczyk powrócił do klubu jako zdobywca tytułu MVP młodzieżowych mistrzostw świata. Jego wartość rynkowa zdecydowanie wzrosła i otoczenie piłkarza może chcieć to wykorzystać. Klauzula pomocnika wynosi 80 mln euro i nie wydaje się, by jakikolwiek klub był w stanie ją aktywować tego lata. Jednak Kangin dość jednoznacznie odrzucił możliwość wypożyczenia do Mallorci, Levante czy Espanyolu, sygnalizując, że jeśli nie ma dla niego miejsca w składzie to woli transfer definitywny.

Wedle relacji hiszpańskich mediów, zachowanie Koreańczyka na treningach nie wskazuje na chęć odejścia. Młody piłkarz jest bardzo przyjaźnie odbierany w zespole i sam też sprawia wrażenie zadowolonego. Niewykluczone, że w ten sposób Kangin i jego agenci chcą wymusić na Marcelino i zarządzie pozostanie zawodnika w klubie i otrzymanie większej ilości minut w nadchodzącym sezonie. Decyzja została jednak podjęta już dawno i obecnie komplikuje plany klubu na resztę okienka. Temat Kangina ma być jednym z najważniejszych wątków na spotkaniu z Peterem Limem w Singapurze.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte, El Desmaque skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. konto usunięte20.07.2019; 09:42
konto usunięteMam nadzieję, że uda się go przekonać do tego wypożyczenia. W Valencii nie dostanie za wielu szans, a jest zbyt utalentowany, by siedzieć na ławce.
2. longer21.07.2019; 07:45
longerPowinien grać dużo dużo więcej u nas !
3. JEFF21.07.2019; 23:17
JEFFCiężko skumać temat Kangina w Valencii. Gwiazda na tacy, niesamowicie przydatny, z charakterem, rwie się do gry... i te bzdety, że musi się ogrywać - pewnie że musi, ale niech to robi u nas. Marcelino czasem mnie zwyczajnie wk..wia...