sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piłkarze wracają do treningów

Mateusz Styś, 07.07.2019; 22:08
valenciacf.com

Ruszają przygotowania do sezonu

Pierwsza grupa zawodników Valencii stawi się w Paternie w poniedziałek 8 lipca, aby przebyć tradycyjne przedsezonowe testy medyczne.

Wśród tych, którzy pojawią się w Miasteczku Sportu jako pierwsi będą: Jaume, Santi Mina, Rubén Sobrino, Garay, Jorge Sáenz, Álvaro Medrán, Jason, Salva Ruiz, Fran Villalba, Javi Jiménez, Cristian i Pascu Alba.

Następnie, we wtorek 9 lipca, dołączą do nich: Gabriel Paulista, Kondogbia, Gameiro, Diakhaby, Coquelin, Piccini, Cillessen, Murillo, Joaquín Blazquez oraz Koba Koindredi.

Kolejną grupą są reprezentanci, którzy rozgrywali mecze dla swoich krajów. Będą oni do dyspozycji Marcelino od 15 lipca, a wśród nich znajdą się: Gonçalo Guedes, Dani Parejo, José Luis Gayà, Kang In, Daniel Wass, Rodrigo Moreno i Manu Vallejo.

Uroš Račić dołączy do drużyny 19 lipca, natomiast Carlos Soler, który zdobył z reprezentacją Hiszpanii U-21 mistrzostwo Europy, zobaczy się z kolegami pięć dni później, po powrocie składu z pierwszej części przygotowań, które odbędą się w Szwajcarii.

Ferran Torres przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii do lat dziewiętnastu, natomiast Nacho Gil oraz Aymen Abdennour prawdopodobnie nie zostaną włączeni do drużyny.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Dzidek08.07.2019; 16:06
DzidekTymczasem 7 lipca sezon newsów rozpoczął weteran Valencii, Mateusz Styś. :D
2. Ruben08.07.2019; 19:35
RubenDzidku, do twoich liczb mi daleko, ale pozazdrościłem! ;)