VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Suárez chce do Valencii

Adam Musialik, 20.06.2019; 11:27

Pomocnik zdecydowany na transfer

Denis Suárez chce jak najszybciej trafić na Mestalla i znów współpracować z Marcelino Garcíą Toralem. Zawodnik stawia jednak warunki i nie chce rezygnować z wysokich zarobków gwarantowanych mu w Barcelonie.

Porozumienie między Valencią, a Blaugraną jest całkowite i obecnie ustalane są warunki kontraktu z piłkarzem. Piłkarza kusi ponowna opcja pracy pod okiem trenera Marcelino, ale kusi go również pensja, którą otrzymuje za grę na Camp Nou. Z tego powodu negocjacje są bardzo trudne, ponieważ 25-latek chce jak najmniejszej utraty wypłacanych mu pieniędzy. Oczywistym jest jednak, że Los Ches nie będą płacili mu tyle, ile otrzymuje w stolicy Katalonii.

Informacje o zainteresowaniu Valencii usługami Denisa przewijają się w mediach już od dobrych dwóch lat. Właściwie odkąd Marcelino przejął funkcję trenera, plotki na ten temat pojawiały się przy każdym oknie transferowym. Wydaje się jednak, że teraz transfer jest na ostatniej prostej do sfinalizowania i Denis Suárez jest bliżej Mestalla niż kiedykolwiek wcześniej.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. AmuntUszaty20.06.2019; 11:34
Ta, zarabia pewnie więcej od jakiegokolwiek grajka u nas i nie chce z tego zejść. Mocno średni i wymagania, trzeba się pogodzić z regresem.
2. Ashkan20.06.2019; 12:36
Ehh ten ruch mi się nie podoba.
Ile on zagral w Arsenalu, 3 mecze?
3. ThomsonVCF20.06.2019; 12:59
ThomsonVCFGość, który gra tak jak on, powinien mieć zarobki na poziomie Ferrana Torresa. Nie wiem, po co w ogóle celujemy w takie odpały.
4. chiefer20.06.2019; 15:46
chieferI to jest to co nas stopuje przed odzyskaniem miana "trzeciej siły La Liga". Nawet jeżeli stać nas na kupienie niezłego zawodnika, to inni zaoferują mu lepszą pensję. Niestety, dzisiaj nawet szroty z Barcy chcą zarabiać krocie.
5. YAAR020.06.2019; 16:12
YAAR0Muszą się zemścić jak im Paco czy Matheu sprzedalismy Czy Andre Gomesa. Obecnie Gomes czy Paco są coś warci i chcą ich oni więc źle chyba nie wyjdą. Jednak pewnie Barca miała większe oczekiwania w ich wkład w Barcelonę.